Aktorius Jamesas McAvoy’us debiutuos kaip režisierius

Aktorius Jamesas McAvoy’us debiutuos kaip režisierius

„Fake it till you make it“ – būtent taip 90-ųjų pabaigoje padarė 2 škotai bičiuliai Gavinas Bainas ir Billy Boydas, pristatę save kaip Kalifornijos reperius Silibil N’ Brains, savo šėlionėmis užklupę muzikos industriją. Tai tikrai skamba kaip istorija iš filmo ir lygiai taip pat mano filmų  „Iksmenai“ (angl. „X-Men“) ir „Skilimas“ (angl. „Split“) žvaigždė, aktorius Jamesas McAvoy’us. Remiantis naujienų portalo „Deadline“ pranešimu, škotų aktorius ruošiasi debiutuoti kaip režisierius su biografiniu filmu apie bebaimius sukčius, kurie apgavo visą pasaulį.

Kalbėdamasis su „Deadline“ apie projektą, J. McAvoy’us išreiškė jaudulį dėl filmo ir dėl galimybės parodyti dalį savo tėvynės ekrane. „<…> aš nekantrauju pristatyti šią neįtikėtinai neįtikėtiną ir labai škotišką / kalifornietišką istoriją į didžiuosius kino ekranus“, – sakė J. McAvoy’us. „Škotijos talentų panaudojimas už kameros ir priešais kameros objektyvą yra tai, kas man aistringai patinka, ir aš jau pasiruošęs debiutuoti kaip režisierius savo tėvynėje. Filmas visų pirma bus tarsi duoklė škotiškai dvasiai, tačiau „Silibil N’ Brains dueto įžūli apgavystė negali nepatraukti žiūrovų visame pasaulyje.“

G. Baino ir B. Boydo istorija buvo pasakojama tiek puslapiuose, tiek ekrane ir anksčiau – G. Baino memuaruose „California Schemin“ ir Jeanie Finlay 2013 m. dokumentiniame filme „The Great Hip-Hop Hoax“, tačiau tai bus pirmas kartas, kai į šią istoriją bus pasižiūrėta dramatizuotu, menišku kampu. J. McAvoy’us filme, kuris šiuo metu dar be pavadinimo, bus parodyta, kaip duetas ėmėsi savo puikios apgaulės, nusikratę škotiškų akcentų, kad pateiktų save kaip pagrindinius XX a. pradžios Kalifornijos muzikos scenos žaidėjus. Ir atsižvelgiant į tai, kur tas melas galiausiai atvedė – iki pasirodymo MTV – čia yra daug medžiagos, kurią J. McAvoy galės lengvai panaudoti.

Muzikos kompanijos „Homefront Productions“ prodiusuojamas filmas Škotijoje turėtų būti pradedamas filmuoti kitais metais. Planuojama, kad atrankų specialistė Kathleen Crawford projektui aktorių atranką užbaigs vėliau šiais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles