„Universal“ vos per septynis mėnesius sumušė pelningiausių metų rekordą

„Universal“ vos per septynis mėnesius sumušė pelningiausių metų rekordą

Kino studija „Universal“ šiais metais yra tikras monstras. Ji nesiliauja laužiusi vieno finansinio rekordo po kito. Vakar buvo užfiksuotas dar vienas rekordas – studija sumušė pelningiausių metų visų laikų rekordą, taip aplenkdama anksčiau šį titulą laikiusią studiją „20th Century Fox“.

Vos į antrą pusmetį peržengusi „Universal“ jau uždirbo 5,54 milijardo dolerių ir taip aplenkė ankstesnę rekordo savininkę „20th Century Fox“, kuri rekordą buvo sumušusi pernai metų gruodį, uždirbusi 5,52 milijardo dolerių. Skirtumas tik tas, kad „Universal“ tą padarė ne per metus, o per septynis su trupučiu mėnesių, o tai reiškia, kad jie savo finansinius metus pabaigs su dar dilesnėmis pajamomis, mat pinigų rinkimui jie dar turi visus penkis mėnesius.

„Mes dirbame su pačiais sėkmingiausiais ir talentingiausiais kino industrijos žmonėmis, o mūsų šiųmetinė sėkmė yra šių talentingų žmonių darbo įamžinimas“, – duodamas interviu „The Hollywood Reporter“ sakė „Universal“ valdybos narė Donna Langley. Jos teigimu, studija dar neketina sustoti. „Likus dar penkiems 2015 metų menesiams ir dar 10 filmų, tikimės augti dar labiau ir sumušti dar daugiau finansinių rekordų“, – teigė D. Langley.

Akivaizdu, kad šie blokbasteriniai metai 103 metus gyvuojančiai studijai buvo patys sėkmingiausi jų ir kino istorijoje. Pelningiausių jų metų hitai yra „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurrasic World“), uždirbęs 1,56 milijardo dolerių ir dar kaupiantis lėšas, „Greiti ir įsiutę 7“, studijai sukrovę 1,51 milijardo, trečiojo studijos milijardo siekiantys „Pakalikai“ (angl. „Minions“), kurie jau dabar turi 857 milijonus, taip pat „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) su 569,7 milijonais ir „Aukšta klasė 2“ (angl. „Pitch Perfect 2“), uždirbusi 283 milijonus. Prie jų prisideda ir visi kiti smulkesni projektai.

Antra po „Universal“ savo pelningumu juda studija „Disney“, kuri kol kas yra uždirbusi 3 milijardus, tačiau rankovėje laikanti stiprų kozirį. Tai – „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“), kuris, kaip prognozuojama, turėtų tapti pelningiausiu 2015 metų filmu ir aplenkti dabar karaliaujantį „Juros periodo pasaulį“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles