„Monstrų viešbutis 4“ bus išleistas 2021 m. kalėdiniu laikotarpiu

„Monstrų viešbutis 4“ bus išleistas 2021 m. kalėdiniu laikotarpiu

Animacinis filmas „Monstrų viešbutis 4“ (angl. „Hotel Transylvania 4“) užsiėmė vietą 2021 m. kalėdinei premjerai. „Sony Pictures Animation“ pranešė apie oficialią šio filmo premjeros datą, kuri numatoma 2021 m. gruodžio 22 d., vos pora dienų prieš didžiąsias metų šventes.

Kol kas nėra paskelbtas oficialus projekto pavadinimas, tačiau paskutinysis filmas vadinosi „Monstrų viešbutis 3: atostogos“ (angl. „Hotel Transylvania 3: Summer Vacation“) ir buvo išleistas liepos mėnesį, vasaros sezono metu. Tad galima tikėtis, kad ir ketvirtoji dalis paseks sezoniškumo pavyzdžiu ir turės žiemišką, Kalėdinį pavadinimą. Filmas „Monstrų viešbutis 3: atostogos“ susilaukė milžiniško pasisekimo kino teatruose ir tapo vienu populiariausių „Sony Pictures“ visų laikų animaciniu filmų. Paskutinioji šios istorijos juosta uždirbo beveik 530 milijonų dolerių, o antroji – beveik 475 milijonus dolerių, kas parodo, kad tai yra kiek neįprastas filmo dalių varžymasis, kadangi kuo toliau, tuo šios istorijos filmai darosi populiaresni. „Monstrų viešbutis 3: atostogos“ net keliose skirtingose šalyse buvo kaip vienas pirmaujančių filmų premjeros laikotarpiu. Vos per 12 dienų filmas uždirbo savo pirmąjį 100 milijonų dolerių. Žinoma, dabar sunku nuspėti, kaip pasiseks naujausiajam tęsiniui 2021 m. šventiniu laikotarpiu, atsižvelgiant į tai, kad tuo metu išleidžiami filmai susidurs su nemaža konkurencija.

Tais pačiais metais, gruodžio 17 d. kino kompanija „Century Fox“ išleis Jameso Camerono ilgai lauktą „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) trečiąją dalį. Žinoma, trečiosios dalies populiarumas ir sėkmė labai priklausys nuo to, kaip antroji „Įsikūnijimo“ dalis sužibės kino teatruose 2020 m. Taip pat, gruodžio 22 d. kinuose pasirodys ir dar vienas „Disney“ studijos vaidybinio filmo projektas, kurio oficialus pavadinimas dar nėra paskelbtas. O DAR, tuo pačiu metu „Universal Pictures“ ilgai lauktą kino ekranams pritaikytą adaptaciją – „Wicked“. Vienas didesnių iššūkių „Sony Pictures Animation“ kompanijai bus „Warner Bros.“ projektas, apie kurį dar žinoma labai mažai, tačiau manoma, kad jis bus tikras ketvirtosios „Monstrų viešbučio“ dalies konkurentas. Be abejonės, išlieka tikimybė, kad kai kurie iš šių paminėtų kino projektų koreguos kino premjerų datas iki 2021 m. Tačiau, jeigu „Monstrų viešbutis 4“ bus Kalėdinio tipo filmas, galimai jo išleidimo data nesikeis ir liks tokia, kokia ir yra paskelbta.

Pirmojoje „Monstrų viešbučio“ dalyje turėjome galimybę apsilankyti Drakulos prabangiame kurortiniame viešbutyje, kuriame monstrai su savo šeimomis gali ramiai leisti laiką ir kur nėra įleidžiami žmonės. Vieną specialų savaitgalį, Drakula (įgarsina aktorius Adamas Sandleris), pasikviečia visus geriausius savo draugus, Frankenšteiną ir jo žmoną, Mumiją, Nematomą Žmogų ir Vilkolakių šeimą bei kitus, kad atšvęstų savo mylimos dukters Meivės (įgarsina Selena Gomez) 118 gimtadienį. Pasirūpinti šiomis legendinėmis pabaisomis Drakulai yra vieni niekai, tačiau tikrasis vakarėlis prasideda tada, kai vienas paprastas vaikinukas užsuka į viešbutį ir viskas ima keistis.

Antroji „Monstrų viešbučio“ dalis pasakoja apie tai, kaip Drakula savo viešbučio duris atveria žmonės ir dalykai ima keistis į gerąją pusę. Tačiau Drakas slapta nerimauja, kad jo pusiau žmogus, pusiau vampyras anūkas Denis nerodo savo vampyriškosios pusės apraiškų. Tad kol Meivė ir Džonis išvyksta, Drakas įtraukia savo draugus į naują misiją – padėti jam įtaisyti bernuką į „monstrų treniruočių“ mokomąją stovyklą. Tačiau dalykai pakrypsta kur kas vampyriškesne kryptimi, kai senamadiškas ir griežtas Drako tėvas ( įgarsina Melas Brooksas) netikėtai apsilanko sūnaus viešbutyje.

Ir trečioji, viena stipresnių šios monstriškos istorijos dalių „Monstrų viešbutis 3: atostogos“, žiūrovų pamiltą monstrų šeimyną įsodina į kruizinį monstrų laivą, kad Drakas pagaliau galėtų ir pats paatostogauti, o ne tik rūpintis kitų poilsiu. Drakas mėgaujasi kruizu, nes monstrai čia pasirūpina visais kruizo siūlomais malonumais – nuo monstrų tinklinio iki egzotiškų ekskursijų ir tinkamo mėnulio įdegio gavimo. Tačiau išsvajotos atostogos pavirsta košmaru, kada Meivė supranta, kad jos tėtis įsižiūrėjo paslaptingąją laivo kapitonę Eriką, kuri slepia pavojingą paslaptį, galinčią sunaikinti visą monstrų egzistenciją.

Trys neįtikėtinai smagios ir skirtingos dalys nepaliko abejingų, todėl dabar šio animacinio filmo ir šeimynos gerbėjai su nekantrumu laukia, kokia gi bus ketvirtoji ir su kokiais sunkumais šį kartą teks susidurti monstrams kalėdiniu laikotarpiu.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Donce / 2019 gegužės 20

    Labai patiko filmas