Kim Basinger vaidins buvusią Kristiano Grėjaus meilužę filme „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“

Kim Basinger vaidins buvusią Kristiano Grėjaus meilužę filme „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“

Kino studija „Universal“ atskleidė, kas iš naujų aktorių prisijungs prie jų didžiulio populiarumo sulaukusios romantinės juostos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) tęsinio, kurio planuojama imtis jau nuo pavasario.

Naujoje juostoje „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ (angl. Fifty Shades Darker“), statomame pagal E. L. James romaną, Kim Basinger vaidins Eleną Linkoln – Kristiano Grėjaus verslo partnerę ir buvusią meilužę. Į projektą grįš Dakota Johnson ir Jamie‘is Dornanas, kurie atitinkamai vėl vaidins Anastasiją Styl ir Grėjų. Žiūrovai taip pat išvys kitus pirmoje dalyje vaidinusius aktorius: Luke‘ą Grimes‘ą, Eloise‘ą Mumford ir Maxą Martini. Naująjį filmą režisuos James‘as Foley‘is. Scenarijų kartu su Niallu Leonardu rašys knygos autorė E. L. James.

Elenos Linkoln personažas buvo paminėtas pirmoje dalyje, taip paruošiant erdvę jos reikšmingam pasirodymui filmo tęsinyje.

Kino studija „Universal“ „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ ir trečiąją, paskutinę trilogijos dalį „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades Freed“) planuoja filmuoti iš karto vieną po kito, taigi labai svarbu surinkti aktorių komandą, kol filmavimai dar neprasidėjo.

O Oskaro laureatę Kim Basinger netrukus kartu su Ryanu Goslingu ir Russelu Crowe bus galima išvysti kriminaliniame mistiniame trileryje „Šaunūs vyrukai“ (angl. „Nice Guys“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles