Rusijos komunistai nenori, kad L. DiCaprio vaidintų Leniną

Rusijos komunistai nenori, kad L. DiCaprio vaidintų Leniną

Amerikiečių aktorius Leonardo DiCaprio, kuris savo vaidmeniu naujausiame meksikiečių režisieriaus Alejandro González Iñárritu filme „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“), kaip manoma, itin priartėjo prie Oskaro apdovanojimo, Vokietijos spaudai prisipažino, norįs suvaidinti Rusijos vadovą. „Vaidinti Putiną būtų labai labai įdomu. Leninas būtų taip pat labai geras vaidmuo. Taip pat mielai vaidinčiau Rasputiną“, kalbėjo L. DiCaprio.

Netrukus po šio pareiškimo, „LenFilms“ asociacija susisiekė su aktoriumi ir tiesiogiai pasiūlė jam vaidmenį. Sankt Peterburge įsikūrusios kino studijos atstovas spaudai viešai patvirtino šią informaciją: „Leonardo DiCaprio yra dažnai lyginamas su Leninu, kai šis buvo jaunas. Mes turime užtektinai dekoracijų ir aksesuarų, kad galėtume atkurti revoliucijos laikmetį.“ Režisierius, scenaristas ir prodiuseris Vladimiras Bortko išreiškė savo susidomėjimą dirbti su L. DiCaprio, jei projektas įgytų konkretesnius apmatus.

Vienintelis šaukštas deguto šioje medaus statinėje yra tai, SSRS įkūrėją ir didelį kapitalizmo priešininką vaidintų vienas ryškiausių Holivudo aktorių – tokia idėja yra visiškai nepriimtina Rusijos komunistų partijai. „Išsiuntėme laišką „Lenfilm“ asociacijai, kuriame išdėstėme savo poziciją, kad šis projektas provokuoja protestus iš mūsų pusės“, aiškino vienas iš šios kraštutinės kairės partijos lyderių Sergejus Malinkovičius. „Jei projektą bus imtasi įgyvendinti, mes organizuosime pilietinio nepaklusnumo akcijas prie „LenFilm“ būstinės – tiesiog niekam neleisime įeiti į pastatą“, atskleidė jis. Galiausiai S. Malinkovičius pridūrė: „Jie turi rasti aktorių rusą“.

Tačiau panašių problemų nekyla, kai kalbama apie Gérard‘ą Depardieu. Prancūzų aktorius, nuo 2013 m. tapęs Rusijos piliečiu naujame Fanny Ardant režisuojamame filme „Už manęs – tuščias narvas“ (pranc. „Et derrière moi une cage vide“) vaidins Josifą Staliną. Kurioje šalyje ši juosta bus filmuojama, taip pat nėra taip jau svarbu, kaip L. DiCaprio ir Lenino klausimu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles