Pirmajame „Tedas 2“ anonse prasideda dar labiau pašėlę nepraustaburnio pliušinio meškino nuotykiai

Kino studija „Universal“ išplatino pirmąjį filmo „Tedas 2“ (angl. „Ted 2“) anonsą, skirtą vienam didžiausių renginių visame JAV – Pasaulio taurei. Į ekranus ir vėl sugrįžta nepraustaburnis pašėlęs pliušinis meškinas Tedas. Šįkart Setho MacFarlane‘o įgarsinamam išdykėliui iškils visiškai kitokie rūpesčiai, nei matėme pirmajame filme.

Nešvankios komedijos tęsinyje Džonas Benetas ir toliau gyvens su savo pliušiniu draugu Tedu, kol jis… Susituoks. Su savo blondine drauguže. Ne gana to, jiedu užsimano susilaukti vaiko. Savaime suprantama, kad pliušinis meškinas negali apvaisinti normalios moters, taigi į pagalbą Tedas pasikviečia savo bičiulį. Iškyla viena problema – Tedas su Teme negali pradėti dirbtinio pavaisinimo procedūros, kol neįrodys, kad Tedas yra… Na, žmogus. Ir taip prasideda tikri teisiniai (ir ne tik) išbandymai.

Nors pirmoji „Tedo“ dalis buvo išties smagi ir juokinga, jau iš pirmojo anonso matome, kad antroji dalis tikrai nenusileis savo pirmtakui ir, galbūt, net aplenks jį. Ir vėl nesusilaikoma nuo įvairiausių sąsajų su kitais filmais, taip pat ir nuo pašaipos visai amerikietiškajai kultūrai. Būtent ši savikritika ir puikiai sudėliotas humoras pirmąjį filmą padarė tokiu populiariu ir finansiškai sėkmingu. Anonse neatskleidžiamas tik vienas dalykas – kur dingo pirmojoje dalyje vaidinusi Mila Kunis. Greičiausiai apie tai sužinosime tik pamatę patį filmą, nes tai yra visus gerbėjus kamuojantis klausimas, kuris bus kaip vienas iš kabliukų.

Be Seho MacFarlane‘o balso filme išvysime Marką Wahlbergą, Amandą Seyfried, Morganą Freemaną, Liamą Neesoną, Jessicą Barth, Dennisą Haysbertą ir dar daug kitų aktorių.

„Tedas 2“ pasaulio kino teatruose pasirodys jau ne už kalnų – birželio 26 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles