Jordanas Peele‘as surado žvaigždę savo naujajam siaubo filmo „Bitininkas“ projektui

Jordanas Peele‘as surado žvaigždę savo naujajam siaubo filmo „Bitininkas“ projektui

Kino pasaulyje atsirado naujasis „Bitininkas“ (angl. „Candyman“). Nors oficialiai sutarta dar nėra, tačiau aktorius Yahya Abdulas-Mateenas II su „Metro-Goldwyn-Mayer“ bendrove tariasi dėl vaidmens perkurtoje klasikinėje siaubo istorijoje, kurią prodiusuoja kino kūrėjas Jordanas Peele‘as.

Įtempto veiksmo trilerio „Little Woods“ režisierius ir scenarijaus autorius Nia DaCosta taps ir atnaujintos juostos „Bitininkas“ režisieriumi. Kino kompanija „Metro-Goldwyn-Mayer“ ir prodiuseris Winas Rosenfeldas taip pat dirbs kaip prodiuseriai, kartu su J. Peele‘o kino gamybos kompanija „Monkeypaw Productions“. Studija grįžta prie būsimo filmo kaip „dvasinio tęsinio“ originalui. Filmas žiūrovus sugrąžins į kaimynystę, kurioje ir prasidėjo legenda: dabar griuvusi Čikagos dalis, kur kadaise stovėjo „Cabrini-Green“ būsto projektai. Originalus filmas „Bitininkas“ buvo išleistas 1992 m. ir pasakojo apie studijų absolventę, kuri, rašydama disertaciją apie miesto legendas imasi tirti Bitininko legendą.

Tikimasi, kad filmas „Bitininkas“ kino teatrus pasieks 2020 m. birželio 12 d., o gamybą svarstoma pradėti kitų metų pavasarį. Aktorius Y. A. Mateenas, kuris vaidino blogietį Cadillac „Netflix“ seriale „The Get Down“, taip pat pasirodys ir greitu metu kino teatrus pasieksiančiame J. Peele‘o trileryje „Us“ bei „HBO“ seriale „Watchmen“. Bendrovė „Metro-Goldwyn-Mayer“ prodiusuoja ir finansuoja „Bitininko“ projektą, o „Universal Pictures“ tvarkys savo šalies kino teatrų premjerinį paskirstymą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles