Filmo „Išvarymas 3“ filmavimai turėtų prasidėti jau 2019 metais

Filmo „Išvarymas 3“ filmavimai turėtų prasidėti jau 2019 metais

Panašu, kad jau kitąmet, Edas ir Loreina Vorenai tirs dar vieną paranormalių reiškinių bylą, nes filmo „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“) istorijos prodiuseris Peteris Safranas trečiąją „Išvarymo“ dalį tikisi pradėti filmuoti 2019 m. Šiuo metu, filmo „Išvarymas“ pasaulis plečiasi su kitais filmas. Vienas iš jų, dar pavadinimo neturinti trečioji „Anabelės“ (angl. „Annabelle 3) dalis: tęsinys kino teatruose turėtų pasirodyti jau kitą vasarą ir yra apibūdinamas kaip „Košmaro muziejuje“ (angl. „Night(mare) at the Museum) įkvėptas nuotykis apie tai, kas nutiko, kai Vorenai pirmą kartą į savo prakeiktų objektų kolekciją pridėjo šią šiurpią lėlę.

Filmų „Anabelė“ pirmos ir antros dalių bei visai neseniai premjeros sulaukusio filmo „Vienuolė“ (angl. „The Nun“) scenarijaus autorius Gary‘is Daubermanas paskirtas kaip trečiosios „Anabelės“ dalies režisierius (kas žymės jo režisūrinį debiutą) bei scenarijaus autorius. Visai neseniai jis pasidalijo naujienomis, kad šio filmo kūrimas prasidės jau šio spalio viduryje. O „Išvarymas 3“ kol kas neturi nei tikslios filmavimų pradžios datos, nei oficialaus juostos režisieriaus, tik juostos scenarijus, pasak P. Safrano, yra kūrybiniame kelyje. Kino studija „Warner Bros.“ jau 2017 m. uždegė žalią šviesą trečiajai „Išvarymo“ daliai ir paskyrė antrosios dalies scenarijaus autorių Davisą Leslie kurti scenarijų dar vienam istorijos tęsiniui. Praeitą savaitę, vieno interviu metu, kada buvo vykdoma siaubo filmo „Vienuolė“ reklaminė kampanija, P. Safranas naujienų portalui „Cinemablend“ teigė, kad filmo „Išvarymas 3“ scenarijus dėliojasi tiesiog puikiai ir jis jaučiasi tvirtai įsitikinęs, kad filmavimus pradės jau 2019 m., o filmą išleisti tikimasi 2020 m. Tačiau P. Safranas plačiau nekomentavo, ar pirmos ir antros dalių režisierius Jamesas Wanas grįš, ar negrįš režisuoti trečiosios dalies.

Filmo „Išvarymas 3“ siužetas kol kas dar neatskleidžiamas, bet manoma, kad filme greičiausiai bus vaizduojami įvykiai, kurie vystėsi jau po antrosios dalies (o jos laikmetis nuo 1976 iki 1977 m.), o ne pirmosios. Kiek anksčiau prodiuseris P. Safranas jau minėjo, kad trečiosios dalies istorijos linija nukryps nuo jau nusistovėjusios, pirmtakų sugalvotos apsėsto namo istorijos formulės. „Išvarymo“ filmo serijos jau ėmėsi keisti istorijos liniją, su šio mėnesio premjera filmu „Vienuolė“, kuris nušlavė vaiduoklių apėsto namo idėją ir vietoj jos pasirinko „Hammer Film Productions“ filmų stilių – vienuolyną, kontroliuojamą galingo demono Valako.

Na, o apie režisierių J. Waną – kol jis visuomet buvo aktyviai įsitraukęs į „Išvarymo“ istorijos kūrimą ir netgi buvo vienas iš filmo „Vienuolė“ scenarijaus autorių, buvo manoma, kad jo įsipareigojimas „DC“ filmui „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) visgi sutrukdys jam režisuoti „Išvarymo“ tęsinį. Tačiau apie visa tai buvo kalbama dar tada, kai buvo manoma, jog trečioji dalis bus pradėta filmuoti šiais metais, o nuo to karto režisierius J. Wanas nepasirašė jokiems naujiems projektams. Kai tik filmas „Akvamenas“ pasirodys kino teatruose (šių metų gruodį), šiam režisierius atsiras kur kas didesnės galimybės sugrįžti kurti siaubo trilogijos tęsinio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles