Paskelbtas Borato tęsinio išleidimas bei data

Paskelbtas Borato tęsinio išleidimas bei data

Dar šiais metais nufilmuotas, susuktas ir labai netikėtai paskelbtas Borato tęsinys taikosi būti vienas svarbiausių ir daugiausia audrų sukelsiančiu 2020-ųjų filmu. Per pastarąsias savaites vis daugiau detalių  buvo atskleista apie šį projektą ir papasakotos istorijos bei planai itin intriguoja.

Borato tęsinys (su dar vienu tragiškai ilgu pavadinimu „Borat: Gift of Pornographic Monkey to Vice Premiere Mikhael Pence to Make Benefit Recently Diminished Nation of Kazakhstan“) yra vienas pirmųjų filmų, užbaigtų per karantiną. Pagrindinis aktorius Sacha Baron Cohenas skraidė po visą Ameriką ir už jos ribų bei dirbo su minimalia komanda, kad kuo greičiau užbaigtų šį projektą. Nepaisant to, kad šiais metais aktorius buvo kelis kartus prigautas TikTok socialiniame tinkle bei susipyko su dešiniųjų pažiūrų Amerikos politiku Rudy Giulianiu, komandai pavyko išlaikyti savo tikslus paslaptyje.

Kivirčas su politiku neatsirado iš niekur – tęsinys ketina būti stipriu kirčiu dabartinei Amerikos vyriausybei ir yra viena iš priežasčių šiam netikėtam filmo išleidimui. Jau vien pavadinime minimas dabartinis Amerikos viceprezidentas Mike Pencas. Kūrybinė komanda neslepia ambicijų, jie teigia, kad jų filmas sugriaus neatskleisto žmogaus politinę karjerą. Jie taip pat atskleidė, kad kai kurios scenos buvo tikrai pavojingos – Sacha Baron Cohenas ne kartą rizikavo savo gyvybe mulkindamas politines asmenybes bei mažiausiai du kartus turėjo vilkėti neperšaunamą liemenę.

Išleidimo data irgi parinkta neatsitiktinai. Borato tęsinys pasirodys greitai, spalio 23-ą dieną, likus kelioms savaitėms iki naujojo Amerikos prezidento rinkimų. Platinimo teises po įnirtingos kovos nusipirko „Amazon“ ir filmas tą dieną bus prieinamas visiems „Amazon Prime“ platformoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles