Devintajame „Žvaigždžių karų“ epizode Daisy Ridley žada epines dvikovas

Naujosios „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) trilogijos centre atsidūrė dviejų jaunuolių konfrontacija: į Tamsiąją pusę atsigrįžęs Skaivokerių įpėdinis Kailo Renas šviesos kardus jau ne kartą surėmė su ypatingu Jėgos pojūčiu apdovanota Rei, kuri padeda vėl įžiebti vilties kibirkštį tolimoje galaktikoje. Ir nors šiedu personažai (netaikiai) išsiskyrė VIII-ajame epizode „Žvaigždžių karai. Paskutiniai džedajai“ (angl. „Star Wars. The Last Jedi“), jų susidūrimas paskutinėje naujosios trilogijos dalyje yra neišvengiamas ir jis žada būti epinis.

Galima pajuokauti, kad jei ne ją lydėjusi Jėga, aktorė Daisy Ridley greičiausiai nebūtų ištvėrusi filmavimo sąlygų. Duodama interviu Joshui Horowitzui, D. Ridley atskleidė, kad šiemet pasirodysiančiame IX-ajame legendinės kosmoso epopėjos „Žvaigždžių karai“ epizode, kuris užbaigs naująją trilogiją, žiūrovai išvys įspūdingas kovų scenas, kurios iš aktorių pareikalavo didžiulės ištvermės ir atkaklumo.

Amerikiečių leidinys „Vanity Fair“ gegužės mėnesį publikavo keletą nuotraukų iš juostos filmavimo ir aktorė patvirtino, kad šios scenos bus filme. Ji taip pat pažadėjo, kad bus ir daugiau dvikovų šviesos kardais – įskaitant tą, kuri turėtų būti dar įspūdingesnė nei Kailo Reno ir Rei akistata sosto salėje VIII-ajame epizode. Šįkart Kailo ir Rei šviesos kardus surems merkiami galingo lietaus. Skamba neblogai, tiesa?

„Nors sosto salės scena atrodo kietai, tuo pačiu metu buvo labai sunku ją filmuoti, kadangi buvo reikalaujama milimetrinio tikslumo. Tai buvo lyg filmavimas bėgiais judančia kamera, kuri sustoja ties manimi, o aš tuo metu, manau, koviausi su kaskadininku Jamesu, laikančiu du kardus. Tai labai vargino. Padarėme gal 25 bandymus, kadangi net jei kas nors buvo ne taip, vis tiek turėjome tęsti. Tačiau aš buvau labai patenkinta ta dvikova“, pasakojo aktorė.

Tačiau tai, pasirodo, buvo ne taip jau blogai, lyginat su tuo, ką aktoriams teko patirti filmuojant IX epizodą: „Lapkritį, filmuojant šią dvikovą, ant mūsų buvo pilamas vanduo – nesiruošiu skųstis, kaip buvo šalta, ne aš tiesiog to nedarysiu – tačiau tai buvo tikras ištvermės išbandymas. Tai atrodė iš tiesų epiškai – tai atrodė epiškai jau tuomet. Galima tik įsivaizduoti, kaip visa tai atrodys filme“.

Nuotraukos, publikuotos „Vanity Fair“ atskleidžia keletą kitų personažų ir filmavimo vietų. „Manau, kad jie gerai padirbėjo su visais personažų santykiais. Įskaitant smagias draugystes ir tą keistą ryšį tarp Rei ir Kailo… Taip pat čia bus didingas mūšis. Ir esu tikrai laiminga, kad „Vanity Fair“ nuotraukos bent iš dalies jį parodė. Tai puikus mūšis. Aš tapau geresne kovotoja ir jie palengvino šviesos kardus, taigi, iš tiesų atrodo, kad mes mojuojam lengvais šviesos, o ne sunkiais kardais“, apie filmavimo niuansus pasakojo aktorė.

IX-asis „Žvaigždžių karų“ epizodas, kuris vadinsis „Skaivokerių iškilimas“ (angl. „The Rise of Skywalker“), kino teatrus pasieks šių metų gruodžio 20 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles