V. Dieselis ir D. Johnsonas ruošiasi dvikovai naujajame „Greitų ir įsiutusių 8“ anonse

Pavasarį pasirodysianti naujoji garsiosios franšizės dalis „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „The Fate of the Furious“) yra vienas laukiamiausių šių metų filmų ir per vienos minutės trukmės anonsą „Universal“ studija įrodo, kad dėl ko juosta yra taip laukiama.

Pirmąjį anonsą jau prieš kurį laiką pristatęs filmas šįkart išryškina akistatą, kuri turėtų tapti pagrindiniu istorijos akcentu. Vino Dieselio įkūnijamas Dominicas Toretto šioje dalyje atsiskirs nuo pagrindinių franšizės veikėjų ir susidės su Chralize Theron įkūnijama antagoniste, o su juo į kovą kils Dwayne‘o Johnsono herojus Hobbsas. Toretto ir Hobbso kova yra išryškinama ir šiame anonse.

Neverta ir sakyti, kad kova yra netradicinė, pilna mašinų lenktyniavimo ir daužymo, kuris šįkart vyks pačiame Niujorke. Anonse taip pat atsiranda vietos ir ypač šaltai atrodančiam kraštovaizdžiui, todėl panašu, kad filmo veiksmas tradiciškai šokinės po visą pasaulį.

Be V. Dieselio ir D. Johnsono į filmą taip pat sugrįš Jasonas Stathamas, Kurtas Russellas, Michelle Rodriguez ir Tyrese‘as Gibsonas. Prie jų prisijungs naujokai C. Theron, Helen Mirren ir Scottas Eastwoodas.

Filmas kino teatruose pasirodys balandžio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles