„Galaktikos sergėtojų 2“ anonsas žada dar daugiau humoro nei pirmojoje dalyje

„Marvel“ studijos filmas „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) praėjus beveik trims metams po jo premjeros vis dar yra įvardijamas kaip vienas smagiausių didžiųjų šio amžiaus filmų ir panašu, kad antroji jo dalis šią kartelę pakels dar aukščiau.

„Superbowl“ metu pristatytas naujausias filmo anonsas dar kartą neparodo nieko konkretaus, kas galėtų paaiškinti, koks bus juostos siužetas, tačiau sugeba perteikti pirmosios dalies atmosferą. Skambant „Fleetwood Mac“ dainai „The Chain“ Galaktikos sergėtojai veliasi į kovas, bėga nuo sprogimų, vienas su kitu pykstasi ir žavisi mažąja Grūto versija. Sprendžiant iš anonso, šiame filme komedijai bus palikta dar daugiau vietos nei pirmojoje dalyje.

Į filmą sugrįš visi pagrindiniai originalo aktoriai – Chrisas Prattas, Zoe Saldana, Dave‘as Bautista, Michaelas Rookeris, Karen Gillan bei meškėną Roketą įgarsinantis Bradley Cooperis ir savo balsą tris žodžius sakančiam Grūtui paskolinęs Vinas Dieselis. Prie jų prisijungs Kurtas Russellas, kurio veikėjas turėtų būti ypač svarbus pagrindinei filmo istorijai.

„Galaktikos sergėtojai 2“ kino teatruose pasirodys gegužės 5 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles