Paskelbta, kada sugrįš naujausia „Amerikietiška siaubo istorija“

Paskelbta, kada sugrįš naujausia „Amerikietiška siaubo istorija“

Televizijos pasaulyje itin sėkmingai gyvuojantis Ryano Murphy ir Brado Falchuko serialas „Amerikietiška siaubo istorija“ (angl. „American Horror Story“) abejingų nepalieka. Pagaliau buvo paskelbta, nuo kada žiūrovai galės mėgautis naujausiu bei jau šeštuoju serialo sezonu.

Skelbiama, kad į televizijos ekranus šiurpą varantis šou sugrįš už kiek daugiau nei dviejų mėnesių – Rugsėjo 14-ąją. Nors ir šiuo metu vis dar nėra aišku, apie ką bus plėtojama naujausia istorija, tačiau serialo kūrėjai jau spėjo paviešinti visiškai šviežų ir mažai ką pasakantį paveiksliuką su skaičiumi 6. Į serialą taip pat sugrįš Cheyenne Jackson, o pasak režisieriaus Ryano Murphy, šeštojo sezono įkvepėja buvo… opera! Istorija bus pasakojama šiais laikais, tačiau režisieriai nevengs kelionių į praeitį.

Kartu su Cheyenne Jackson šeštame sezone taip pat pasirodys Kathy Bates, Denis O’Hare, Angela Bassett, Sarah Paulson, Wes Bentley, Finn Wittrock, Matt Bomer bei Lady Gaga, kurios vaidmuo vis dar skendi mistikoje.

Pirmieji penki sezonai buvo itin išliaupsinti tiek žiūrovų, tiek kino kritikų. Vien pirmi keturi sezonai pelnė 71 Emmy apdovanojimų nominacijas. Tuo tarpu penktasis sezonas apie viešbutį sumušė daugelį iki tol pasiektų serialo rekordų. Palyginus su ketvirtuoju sezonu, žmonių tarp 18-49 amžiaus žiūrimumas išaugo net 7-iais, o tarp visos auditorijos pakilo 1-u procentu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles