„Marvel“ ketina sugrąžinti aktorių Jamie Foxxą kaip Elektro trečiam Žmogaus-Voro filmui

„Marvel“ ketina sugrąžinti aktorių Jamie Foxxą kaip Elektro trečiam Žmogaus-Voro filmui

Trečiasis „Marvel“ Žmogaus-Voro filmas pasuko netikėta linkme jiems sugrąžinant ne tik pažįstamą veikėją, bet ir jį vaidinantį aktorių. Vienas iš labiau žinomų superherojaus priešų Elektro pasirodys naujame filme ir nors šiuo metu studijos dar to oficialiai nepatvirtino, šaltiniai teigia, kad jie ketina sugrąžinti jį prieš tai vaidinusį Jamie Foxxą.

Aktoriaus Jamie Foxxo Elektro veikėjas buvo vienas iš trijų blogiečių 2014-ų metų „Nepaprasto Žmogaus-Voro 2“ filme, kuomet „Sony“ studija dar bandė statyti savo superherojaus visatą. Šis projektas visiškai nepavyko, sugriovė studijos planus statyti naują visatą bei privertė bendradarbiauti su „Marvel“ – sprendimas, kuris komiksų gerbėjams išėjo tik į naudą. Tačiau „Marvel“ prezidentui Kevinui Feige patiko Jamie Foxxo Elektro ir yra linkęs sugrąžinti aktorių antram pasirodymui.

Jei šios žinios bus oficialiai patvirtintos, tuomet „Marvel“ bei „Sony“ gali turėti rimtų planų šiam superherojui. Praeitas Žmogaus-Voro filmas „Toli nuo Namų“ (angl. „Far From Home“) trumpam sugrąžino aktorių J.K. Simmonsą į laikraščio redaktoriaus J. Jonah Jamesono rolę, kurią gerbėjai gerai žino iš režisieriaus Sam Raimio Žmogaus-Voro filmų, o naujame „Sony“ studijos projekte „Morbius“ pasirodys Michael Keaton‘o blogietis Vulture iš „Marvel“ priklausančiam Žmogaus-Voro filmo „Grįžimas Namo“ (angl. „Homecoming“). „DC“ jau oficialiai paskelbė sugrįžtančius du senus Betmenus ir galbūt „Marvel“ ketina atsikirsti su savo visatų susijungimu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles