„Mėnesienos“ režisierius gauna „Liūto Karaliaus“ perdirbinio tęsinį

„Mėnesienos“ režisierius gauna „Liūto Karaliaus“ perdirbinio tęsinį

„Disney“ kruopščiai dirba, kad iš animacinių klasikų milijardus uždirbantys perdirbiniai niekada nesibaigtų. Studija gerokai pasistūmėjo su 2019-ais metais išleisto „Liūto Karaliaus“ (angl. „The Lion King“) tęsinio kūrimu. Režisieriaus Jono Favreau pažangiomis kompiuterinėmis technologijomis atkurta 1994-ų metų animacinė klasika lengvai pralaužė milijardo JAV dolerių ribą ir be abejonės „Disney“ norėtų šį žygdarbį pakartoti.

Animacinis „Liūto Karaliaus“ filmas taip pat turėjo 1998-ais metais išleistą mažiau žinomą tęsinį „Liūtas Karalius: Simbos Išdidumas“ (angl. „Simba‘s Pride“), tačiau atskleistos perdirbinio siužeto detalės labiau linksta ties nauja istorija. Dabartinis projektas ketina ne tik tęsti Simbos nuotykius, bet ir sugrįžus į praeitį parodyti kaip jo tėvas Mufasa tapo karaliumi. Bet kokiu atveju, tęsinys naudos tas pačias technologijas, kuriomis buvo sukonstruotas pirmasis filmas.

Režisierius taip pat buvo pakeistas, šis darbas atiteko Barry Jenkinsui. Jo repertuare yra geriausio filmo Oskarą laimėjęs „Mėnesiena“ (angl. „Moonlight“) bei taip pat dosnių nominacijų sulaukęs „Jei Bylo Gatvė Prabiltų“ (angl. „If Beale Street Could Talk“). Režisierius teigė: „Tai yra svajonės išsipildymas, dirbant su „Disney“ išplėsti šią nepakartojamą pasaką apie draugystę, meilę bei palikimą ir tuo pačiu susieti savo darbą su Afrikos kultūra.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles