Prie filmo „Mažosios moterys“ prisidėjo Emma Watson

Prie filmo „Mažosios moterys“ prisidėjo Emma Watson

Greta Gerwig – amerikiečių aktorė, rašytoja ir režisierė. Ji prisidėjo prie filmų „Grynbergas“ (angl. „Greenberg“), „Į Romą su meile“ (angl. „To Rome with Love“), „Džekė“ (angl. „Jackie“), „Dvidešimtojo amžiaus moterys“ („20th Century Women“). 2017-aisiai pasirodė pirmasis jau vien G. Gerwig režisuotas filmas „Lady Bird“. Juosta susilaukė pasaulinės sėkmės bei kritikų pripažinimo, buvo nominuota penkiems Oskarams ir apdovanota Auksiniu gaubliu. G. Gerwig šiandien laikoma viena perspektyviausių jaunų režisierių.

Kitas G. Gerwig filmas – „Mažosios moterys“ (ang. „Little Women“). Tai juosta, paremta klasikine Louisos May Alcott to paties pavadinimo knyga. Kūrinyje pasakojama apie keturias Marčų šeimos seseris, veiksmas vyksta JAV pilietinio karo metu. Knygoje gvildenamos trys pagrindinės temos: namų rutina, darbas ir meilė.

Apie būsimą filmą jau dabar daug kalbama, viena iš priežasčių – režisierės surinktas aktorių kolektyvas. Dėl vaidmenų buvo tariamasi su Saoirse Ronan, Timothee Chalametu, Meryl Streep ir Emma Stone. Dabar pasigirdo kalbų, jog Emma Stone filme nebepasirodys. Ji negalėjo prisidėti dėl įsipareigojimų kitam filmui – „The Favourite“.

Žinia pasklido vėlai, nes darbų pradžia suplanuota jau kitą mėnesį, todėl kompanija „Sony“ suskubo ieškoti naujos aktorės. Kaip rašo „Variety.com“, prie filmo aktorių kolektyvo prisidėjo Emma Watson. Nors dar nežinoma, kokį vaidmenį ji atliks, ji greičiausiai ir pakeis Emmą Stone.  E. Watson neseniai pasirodė ypač didelės sėkmės susilaukusiame miuzikle „Gražuolė ir pabaisa“. Spėjama, jog „Mažosios moterys“ bus sėkmingas filmas ir Emmai Watson atneš sėkmę.  Galbūt tai bus dar vienas atvejis, kai paskutinę minutę pakeitus aktorius filmas sulaukia apdovanojimų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles