„HBO“ skelbia pirmuosius „Sostų karų“ priešistorės aktorius: pagrindinį vaidmenį atliks Naomi Watts

„HBO“ skelbia pirmuosius „Sostų karų“ priešistorės aktorius: pagrindinį vaidmenį atliks Naomi Watts

Apie „HBO“ kuriamą „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) priešistorės serialą žinome gan nedaug, o apie tai, kokius vaidmenis atliks žinomi aktoriai – dar mažiau. Ne išimtis ir Naomi Watts – kol kas „HBO“ atskleidė tiek, kad tai „charizmatiškos aukštuomenės atstovės su tamsia paslaptimi“ vaidmuo. Kiek žinoma, tai bus viena iš pagrindinių veikėjų.

Aktorei darbas televizijos seriale nebus naujiena – pernai N. Watts pasirodė „Tvin Pykso“ (angl. „Twin Peaks“) trečiajame sezone, o kino gerbėjai turėjo galimybės ją išvysti tokiuose filmuose kaip „Žmogus-Paukštis“ (angl. „Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)“) bei „Skambutis“ (angl. „The Ring“).

„Sostų karų“ priešistorės projektui vadovauja Jane Goldman, žinoma kaip filmų „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“) bei „Iksmenai: pirma klasė“ (angl. „X-Men: First Class“) scenarijaus autorė. Panašu, jog šiame seriale nebesutiksime mums žinomų veikėjų, kadangi jo veiksmas suksis tūkstančius metų prieš originaliuosius „Sostų karus“.

J. Goldman priešistorė yra tik vienas iš penkių „HBO“ numatytų „Sostų karų“ projektų. Kol kas televizijos atstovai visas detales slepia, tačiau atskleidė, jog nei viename jų nepamatysime originalo veikėjų ir tai bus priešistorės, o ne šalutiniai projektai. Nei vieno jų pasirodymo data neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles