Trys žymūs aktoriai jungiasi prie mokslinės fantastikos juostos „Possessor“

Trys žymūs aktoriai jungiasi prie mokslinės fantastikos juostos „Possessor“

Aktoriai Seanas Beanas, geriausiai žinomas už vaidmenis filme „Žiedų valdovas“ (angl. „The Lord of the Rings“) ir seriale „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“), Jennifer Jason Leigh, kuri buvo nominuota „Oskarui“ už režisieriaus Quentino Tarantino filmą „Grėsmingasis aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“) ir Stacy Martin, vaidinusi filmuose „Nimfomanė“ (angl. „Nymphomaniac“) ir „Visi pasaulio pinigai“ (angl. „All the Money in the World“) jungiasi prie aktorių Andrea Riseborough ir Christopherio Abbotto, režisieriaus Brandono Cronenbergo mokslinės fantastikos filme „Possessor“.

Filmas pasakoja apie Tasya Vos (akt. A. Riseborough), slaptos organizacijos agentę, kuri naudoja smegenų implantų technologiją, kad galėtų apsigyventi kitų žmonių kūnuose, o juos valdydama nužudytų asmenis, kurie trukdo didelius pinigus mokantiems klientams. Tačiau nutinka kažkas, kas sujaukia įprastą darbą ir agentė atsiduria nepageidaujamo įtariamojo (akt. Ch. Abbottas) prote, kurio apetitas smurtui pasireiškia konkuruodamas su ja pačia. Šį filmą prodiusuoja Fraseris Ashas, Nivas Fichmanas ir Kevinas Krikstas iš gamybos kompanijos „Rhombus Media“. Taip pat jiems padės kompanijos „Rook Films“ prodiuseris Andy‘is Starke‘as. Juostos „Possessor“ filmavimus planuojama pradėti šių metų balandį, Kanadoje.

Gary‘is Hamiltonas, Ying Ye ir Ryanas Hamiltonas iš kompanijos „Arclight Films“ dirbs kaip vykdomieji prodiuseriai, kartu su gamybos kompanijos „Leeding Media“ prodiuseriais – Stevenu Squillante ir Davidu U. Lee bei „Elevation Pictures“ atstovais Noah Segalu ir Adrianu Love. „Seanas, Jennifer ir Stacy, be ypatingo talento, turi dar ir milžinišką tarptautinį žavesį, kuris puikiai pritinka prie visos komandos,“ – komentavo G. Hamiltonas. „Po aštria Cronenbergo kino filmų akimi ir su vienodai įspūdingais Christopheriu ir Andrea, tai yra puikus ir pilnas „paketas“, koks filmas „Possessor“ ir turi būti mūsų pirkėjams.“

„Esame sujaudinti surinkta komanda: kino žvaigždėmis, nuostabiomis gamybos ir pardavimo komandomis, kurias veda vienas labiausiai intriguojančių kino režisierių“, – sakė prodiuseris N. Fichmanas gamintojų vardu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles