Nepelningiausių aktorių sąrašo viršuje – Johnny Deppas

Nepelningiausių aktorių sąrašo viršuje – Johnny Deppas

Metų pabaiga reiškia, kad visi renka ne tik geriausius, bet ir mažiausiai nusipelniusius kino atstovus. Kaip ir kasmet, „Forbes“ nusprendė paskaičiuoti, kurios kino žvaigždės atneša mažiausiai pelno savo filmams.

Sąrašo lyderiu be konkurencijos tapo Johnny Deppas. Dėl finansinių nesėkmių, kurias patyrė filmai „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ (angl. „Mortdecai“) bei „Viešpatavimas“ (angl. „Transcendence“), J. Deppas studijoms sugrąžino vos 1.2 dolerio už kiekvieną dolerį, kurį gavo pats. Net jeigu jis yra vienas pelningiausių Holivudo aktorių, vien jis pats jau nesugeba paversti filmo pelningu ir dėl to kenčia studijos.

Antrąją vietą užima Denzelis Washingtonas, kurio filmas „Ekvalaizeris“ (angl. „Equalizer“) buvo ganėtinai pelningas, tačiau kiti žemesnio lygio kūriniai uždirbo itin mažai. D. Washingtonas už kiekvieną jam sumokėtą dolerį grąžindavo 6.5 dolerio.

Trejetuką užbaigia komikas Willas Ferrelas. Jo komedijos dažniausiai yra ganėtinai pelningos, tačiau jis pats iš nedidelių biudžetų sugeba susižerti dešimtis milijonų dolerių, dėl ko jo statistika yra itin prasta – 6.8 uždirbtų dolerių už kiekvieną jam sumokėtą dolerį.

Verta paminėti, kad šis trejetas atrodytų kitaip, jeigu jame būtų dalyvavęs Adamas Sandleris, 2013 ir 2014 metais buvęs šio sąrašo viršuje. Kadangi naujausi jo filmai pasirodys „Netflix“ platformoje, suskaičiuoti jų pelningumą yra neįmanoma, todėl „Forbes“ A. Sandlerio į sąrašą tiesiog neįtraukė.

Patys sąrašo sudarymo kriterijai irgi kelia klausimų. Buvo skaičiuojami tik paskutiniai trys dideli (pasirodę daugiau nei 2000 kino teatrų) filmai, kuriuose vaidino šie aktoriai. Filmai negalėjo pasirodyti vėliau nei šių metų birželis, dėl ko A. Sandlerio juosta „Pikseliai“ (angl. „Pixels“) nebuvo skaičiuojama sudarinėjant nepelningiausių metų aktorių sąrašą. Visgi tokie dešimtukai parodo, kad žvaigždžių statusas nebūtinai reiškia ir pelningus filmus.

Visas mažiausiai pelno atnešančių aktorių dešimtukas (skliausteliuose – suma, grąžinta už kiekvieną aktoriui sumokėtą dolerį):

1. Johnny Depp ($1.20)
2. Denzel Washington ($6.50)
3. Will Ferrell ($6.80)
4. Liam Neeson ($7.80)
5. Will Smith ($8.60)
6. Christian Bale ($9.20)
7. Channing Tatum ($10.80)
8. Brad Pitt ($12.00)
9. Ben Affleck ($12.30)
10. Tom Cruise ($13.60)

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles