Naujasis Willo Ferrello filmas sulaukė 0% „Rotten Tomatoes“ vertinimo

Naujasis Willo Ferrello filmas sulaukė 0% „Rotten Tomatoes“ vertinimo

Willo Ferrello karjera visada balansavo ant pavojingos ribos. Jo pasirenkami filmai gali lengvai patekti į banalių ir antrą kartą nežiūrimų filmų kategoriją arba patekti į kulto sąrašus, kaip įvyko su „Žinių vedėju“ (angl. „Anchorman: The Legend of Ron Burgundy“) ir „Įbroliais“(angl. „Step Brothers“). Deja panašu, kad paskutinė jo juosta netaps antrosios kategorijos pavyzdžiu.

„Holmsas ir Vatsonas“ (angl. „Holmes & Watson“), pasirodęs pirmąją Kalėdų dieną, yra ketvirtasis Willo Ferrello darbas su Johnu C. Reilly’iu ir pirmasis, kai dueto nerežisuoja Adamas McKay’us. Akivaizdu, kad J. Reilly’is ir W. Ferrellas gali būti tobula komedijų pora, kaip matėme prieš dešimtmetį pasirodžiusiame „Įbroliai“, tačiau jų Šerloko Holmso interpretacija svetainėje „Rotten Tomatoes“ sulaukė reto 0% įvertinimo. Tai reiškia, jog dauguma kritikų įvertino filmą žemiau, nei penkiais taškais iš dešimties – šiuo metu vidutinis juostos įvertinimas siekia vos 2.3 taškus iš 10.

Kritikų svetainėje pateikiamas bendras aprašas skamba taip: „Žemiausios ir bjauriausios Londono gatvės neatrodo taip baisiai, kaip paskutiniai Šerloko Holmso ir Daktaro Vatsono nuotykiai“. Filmo režisieriaus vardas primena „Garfield“ istoriją, kai Billas Murray’us sutiko dalyvauti projekte vien todėl, kad scenarijaus autoriaus Joelio Coheno pavardę šis sumaišė su legendiniu Joeliu Coen’u. „Holmso ir Vatsono“ režisieriaus Etano Coheno vardas skamba labai panašiai, kaip J. Coeno brolio Ethano Coeno, tačiau sunku suversti W. Ferrello ir J. Reilly’io nuklydimą vien ant to. Kol kas 42 mln. JAV dolerių kainavęs filmas uždirbo vos 6.4 mln. dolerių, tačiau apie finansinę jo sėkmę galėsime spręsti tik po kelių savaičių. O ką apie filmą manote jūs?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles