Dainininkė Nicki Minaj jungiasi prie „Piktieji paukščiai. Filmas 2“ balso aktorių komandos

Dainininkė Nicki Minaj jungiasi prie „Piktieji paukščiai. Filmas 2“ balso aktorių komandos

Naujienų portalo „Variety“ pranešime teigiama, kad atlikėja Nicki Minaj jungiasi prie antrosios filmo „Piktieji paukščiai. Filmas“ (angl. „The Angry Birds Movie“) dalies. Kino kompanija „Sony Animation“ tęsinį į kino teatrus planuoja išleisti 2019 m. rugpjūčio 16 d.

Jasonas Sudeikis, Joshas Gadas, Billas Haderis, Danny‘is McBride‘as ir Peteris Dinklage‘as – visi jie grįš į savo pradinius vaidmenis iš pirmosios filmo dalies. Antrojoje filmo dalyje prie senbuvių prisijungs komikė Leslie Jones, aktoriai Rachel Bloom, Sterlingas K. Brownas, Eugenio Derbezas, Lilas Relas Howery‘is, Dove Cameron, Zachas Woodsas ir reperė Awkwafina. Kol kas dar nėra žinoma, koks vaidmuo atiteks atlikėjai N. Minaj. „Piktieji paukščiai. Filmas 2“ režisierius yra Thuropas Wan Ormanas, o jam padeda Johnas Rice‘as. Filmo prodiuseris Johnas Cohenas, kartu su Mary Ellen Bauder Andrews. Vykdomieji prodiuseriai – Davidas Maiselis ir Catherine Winder. Animacinių filmų bendrovė „Sony Pictures Imageworks“ rūpinasi šio filmo gamyba.

Antrosios filmo dalies išleidimo data sutampa su 10 metų jubiliejų mininčio vaizdo žaidimo išleidimo data. „Angry Birds“ vaizdo žaidimas buvo atsisiųstas daugiau nei 4 milijardus kartų. Pirmasis filmas 2016 m. visame pasaulyje uždirbo 350 milijonų dolerių. Pirmoji filmo „Piktieji paukščiai. Filmas“ dalis, režisuota Fergalo Reilly‘io ir Clay‘aus Kaytis pasakoja apie atokioje atogrąžų saloje gyvenančius laimingus, neskraidančius paukščius – išskyrus Redą (įgarsintą J. Sudeikis), Čaką (įgarsintą J. Gado) ir Bombą (įgarsintą D. McBride‘o). B. Haderis sugrįš kaip kiaulių karalius Leonardas, o P. Dinklage‘as grįš kaip Galingasis Erelis.

N. Minaj kino kreditų yra surinkusi iš filmų „Ledynmetis 4: žemynų atsiradimas“ (angl. „Ice Age: Continental Drift“), „Kita moteris“ (angl. „The Other Woman“) ir „Barbershop: The Next Cut“. Reperė yra pelniusi 10 „Grammy“ nominacijų, 6 „Amerikos muzikos apdovanojimus“, 11 „BET“ apdovanojimų ir 4 „MTV muzikos vaizdo klipų“ apdovanojimus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles