Colinas Farrelas vaidins „Hario Poterio“ šalutiniame projekte

Colinas Farrelas vaidins „Hario Poterio“ šalutiniame projekte

Pasibaigus televizijos serialo „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“) antrojo sezono filmavimui, Colinas Farrellas pasiners į magijos pasaulį – airių aktorius prisijungs prie Oskaro laureato Eddie Redmayne‘o ir kitų aktorių komandos ir vaidins šalutiniame Hario Poterio serijos filme „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beats and Where to Find Them“), kurio premjera numatoma 2016 m. lapkričio 16 d.

Pranešama, kad prieš Davido Yates‘o kamerą C. Farrellas įkūnys personažą, vardu Greivsas (angl. Graves) – raganių, kurį Njutas Miglapūtys susitinka Niujorke. Daugiau informacijos nei apie šį personažą, nei apie tai, ar aktorius pasirašė sutikimą vaidinti kitose dviejose trilogijos dalyse, nepranešama.

Prie projekto aktorių komandos prisijungus C. Farrellui, tampa panašu, kad „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ bus kuriamas panašia maniera kaip ir Haris Poteris, pagrindinius vaidmenis skiriant daug žadantiems kino naujokams, o antraplanius – gerai žinomiems aktoriams. Tokiu būdu galbūt atsiras antra galimybė į Hario Poterio pasaulį įžengti tokiems aktoriams kaip Hugh Grantui ir Rosamundai Pike, kuriems to nepasisekė padaryti filmuojant originalią seriją. Nors į Hario Poterio seriją filmuotis buvo kviečiami geriausi iš geriausių anglosaksų aktorių, C. Farrellas kažkokiu mistiniu būdu nepateko į šį sąrašą, tačiau šį nesusipratimą turės progos ištaisyti, netrukus pasirodydamas šiame filme, pasakojančiame apie Njuto Miglapūčio nuotykius ir pažintis, kurie šį magą įkvėpė parašyti žymiąją knygą „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ – vadovėlį, iš kurio Hogvardse mokėsi Haris, Ronis ir Hermiona.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles