Pasirodė naujas animacinio nuotykių filmo „Ferdinandas“ anonsas

Kino kompanija „20th Century Fox“ pristatė antrąjį animacinio filmo „Ferdinandas“ (angl. „Ferdinand“) anonsą, kuriame galima išgirsti amerikietiškų imtynių žvaigždės Johno Cenos balsą. Šį animacinį nuotykį, kuris kino teatruose pasirodys šių metų gruodžio 15-ąją, įkvėpė rašytojų Munro Leafo ir Roberto Lawsono parašyta knyga „The Story of Ferdinand“. Studija taip pat pristatė ir naują plakatą, kuriame vaizduojami pagrindinis filmo personažas bei jauna mergaitė, kuri juo rūpinosi visą savo gyvenimą. Plakate rašoma: „Built to Fight, Born to Love“ (liet. „Sukurtas kovoti, gimęs mylėti“).

„Ferdinande“ pasakojama milžiniško buliaus su didele širdimi istorija. Palaikytas pavojingu žvėrimi, jis paiimamas į nelaisvę ir išplėšiamas iš savo namų. Trokštantis grįžti namo, Ferdinandas suvienyja iš pažiūros nederančią tarpusavyje komandą ir leidžiasi į nepaprastą nuotykį. Pasak Carloso Saldanha, filmo „Rio“ režisieriaus, „Ferdinandas“ yra širdį paliečianti animacinė nuotykių komedija.

Įgarsintojų komandoje be Johno Cenos taip pat yra daugybė skirtingų tarptautinių žvaižgdžių: Kate McKinnon, Gina Rodriguez, Daveedas Diggsas, Gabrielis Iglesias, Bobby Cannavale, Davidas Tennantas, Anthony Andersonas, Flula Borg, Sally Phillips, Borisas Kodjoe, Jerrodas Carmichaelas, Raulis Esparza, Karla Martinez, Miguelis Angelis Silvestre. Carlosas Saldanha režisuoja Jordano Robertso scenarijų, kuris remiasi Munro Leafo kultine knyga. Bus įdomu pamatyti kiek ši animacinė nuotykių juosta uždirbs pinigų besibaigiant šiems metams, atsižvelgiant į būsimą konkurenciją.

Visi laukiantys šio filmo turės palaukti iki gruodžio 15 d., o iki tol galite pažiūrėti naują „Ferdinando“ anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles