Artimiausi „Iksmenų“ filmai – sąrašas ir planuojamų premjerų datos

Artimiausi „Iksmenų“ filmai – sąrašas ir planuojamų premjerų datos

Kino kompanija „20th Century Fox” ir „Marvel“ pradėję komiksų filmų bumą su pirmąja „Iksmenų“ dalimi nėra linkę sustoti. Metams bėgant „Iksmenų“ franšizės filmai tapo vieni iš solidžiausių filmų apie komiksų herojus ir ši mutantų visata žada plėstis dar labiau.

2016 metais pasirodė du filmai susiję su žymiaisiais „Marvel“ visatos mutantais – „Deadpool“ ir „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“). Per ateinančius keletą metų kūrėjai žada išleisti keturis „Iksmenų“ filmus, o planuojamas premjeros datas galima rasti apačioje.

„Naujieji Mutantai“ (angl. „New Mutants”)

Tai kol kas vienas iš paslaptingiausių projektų ir apie jį žinoma nedaug. Aišku tai, jog filmą režisuos Joshas Boone‘as, kuris režisavo „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“  (angl. „The Fault in Our Stars“). Pati filmo siužetinė linija vis dar nėra atskleista, bet yra spėlionių, jog filmo pagrindinė herojė turėtų tapti Iksmenė „Danielle Moonstar“. Oficialiai paskelbta, kad Maisie Williams vaidins personažę „Wolfsbane“, Anya Taylor-Joy – „Magik“, o aktorė Rosario Dawson atliks „Dr. Cecilia Reyes“ personažės vaidmenį.

Planuojama išleidimo data: 2018 metų balandžio 13.

„Deadpool 2” (angl. „Deadpool 2”)

Po pirmosios „Deadpool“ juostos sėkmės dėl tęsinio kūrimo abejojama nebuvo. Aktorius Ryanas Reynoldas ir vėl grįš į kino ekranus, o šiokių tokių pasikeitimų bus kūrybinėje komandoje, nes pirmosios dalies režisierius Timas Milleris pasitraukė iš tęsinio projekto, o jo vietą užėmė vienas iš „John Wick“ režisierių – Davidas Leitchas. Jau paskelbta, kad antroje dalyje susipažinsime su dviem naujais personažais – Keiblu ir Domino. Pastaruosius vaidins Joshas Brolinas ir Zazie Beetz.

Planuojama išleidimo data: 2018 metų birželio 1.

„Iksmenai: Tamsusis Feniksas“ (angl. „X-Men: Dark Phoenix”)

Po filmo „Iksmenai: Apokalipsė“ galima spėti, jog tradicinis „Iksmenų“ būrys susilauks dar vienos istorijos ir sklinda gandai, jog istorija papasakos „Tamsiojo Fenikso“ sagą sukurta 1990-aisiais. Dėl juostos kūrybinės komandos kol kas nėra jokių žinių. Bus įdomu, ar kūrėjai ryšis „prikelti“ Wolverine‘ą ir ką jie pasirinks kitų pagrindinių „Iksmenų“ personažų vaidmeniui.

Planuojama išleidimo data: 2018 metų lapkričio 2.

„Gambitas“ (angl. „Gambit”)

Vienas iš projektų, kuris jau spėjo įkyrėti dėl besitęsiančių atidėjimų. „Gambito“ vaidmens labai norėjo Channingas Tatumas, bet vėliau jo kandidatūra buvo atmesta. Vis dar vyksta režisiauriaus ir pagrindinio aktoriaus paieškos šiam naujam soliniui „Iksmenų“ projektui. „20th Century Fox“ nepaminėjo „Gambito“ tarp planuojamų „Iksmenų“ projektų, o pridėjus tai, kad jokių datų dar nėra – viltys dėl šios juostos vis labiau nyksta.

Planuojama išleidimo data: nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles