Sulauksime naujos „Hario Poterio“ trilogijos?

Sulauksime naujos „Hario Poterio“ trilogijos?

Nors paskutinis „Hario Poterio“ (angl. „Harry Potter“) serijos filmas  „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ (angl. „Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2“) pasaulį išvydo prieš beveik šešerius metus, „Poteriada“ kino ekranuose pasibaigti nežada. Rudenį sulaukėme pirmosios šalutinio projekto „Fantastiniai gyvūnai“ (angl. „Fantastic Beasts“) dalies, o rašytoja J. K. Rowling teigė, kad turi medžiagos dar keturiems filmams. Tačiau ir tai gali būti ne pabaiga! Portalas „Screen Rant“ praneša, jog sklinda gandai apie naują „Hario Poterio“ filmų trilogiją, kuri atkeliautų 2026 metais.

Naujieji filmai būtų paremti 2016 metais pasirodžiusios pjesės „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ (angl. „Harry Potter and the Cursed Child”) motyvais. Tik pasirodžius pjesės pastatymui Londone, pasklido kalbos, kad kino studija „Warner Bros.“ svarsto galimybę perkelti šią istoriją į didžiuosius ekranus. Gandai gali pavirsti realybe.

Bent taip tvirtina žurnalistas ir istorikas Jimas Hillas, turintis kontaktų kino studijose. Vyro teigimu, pirmasis naujosios filmų trilogijos filmas išeis 2026 metais, praėjus dvejiem metams po paskutinės „Fantastinių gyvūnų“ dalies.

„Aš girdėjau, kad „Warner Bros.“ jau kalbėjosi su Emma Watson, Rupertu [Grintu] ir, žinoma, Danieliu [Radcliffe‘u] apie „Prakeiktą vaiką“. Jie nori, kad ši trilogija turėtų mūsų mylimus aktorius iš originaliųjų filmų, tuos, kurie užaugo mūsų akyse. Ir, be abejo, bus ieškoma jaunų aktorių, kurie vaidins jų vaikus“, – teigė J. Hillas.

Žurnalisto teigimu, kino studija nori po daug metų į „Hario Poterio“ filmus sugrąžinti pirmuosius jų aktorius – taip, kaip su VII epizodu padarė „Žvaigždžių karai“ (angl . „Star Wars“).

2026 metai trilogijos pradžiai pasirinkti neatsitiktinai. Tada D. Radcliffe‘ui bus 37 metai – tiek, kiek yra Hariui Poteriui „Prakeikto vaiko“ pradžioje.

Tikriausiai, prireiks dar nemažai laiko, kol sužinosime, ar šie gandai pasitvirtins.

 

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Ugne / 2019 liepos 18

    Labai noriu šito filmo aš negaliu iškesti

  2. Vykintas / 2019 spalio 30

    Nors ir žinau ko neturėčiau žinoti bet vistiek labai laukiu tesinio