Vienas Londono kino teatras nusprendė papokštauti Oskarų stiliumi

Vienas Londono kino teatras nusprendė papokštauti Oskarų stiliumi

To, kas įvyko per 89-ąją Oskarų ceremoniją, matyt, taip greitai niekas nepamirš. Klaida, dėl kurios laimėtoju geriausio filmo kategorijoje buvo paskelbtas miuziklas „Kalifornijos svajos“ (angl. „La La Land“), kai tikrasis nugalėtojas, kaip paaiškėjo, buvo drama „Mėnesiena“ (angl. „Moonlight“), visame pasaulyje aptarinėjama ir diskutuojama iki šiol. Tačiau tai tapo neišsenkančiu pokštų šaltiniu. Internete iš karto po ceremonijos apsirodė įvairūs fotomontažai su šmaikščiomis replikomis, lyginančiomis šiemetinių Oskarų rengėjus su konkurso „Mis Visata“ organizatoriais (kur įvyko analogiškas apsirikimas) ar su indų kilmės režisieriumi M. Night Shyamalanu (kurio firminis triukas, naudojamas daugelyje filmų – siužeto kilpa (angl. plot twist)).

Taigi, panašu, kad peno kalboms ir įvairaus lygio juokeliams užteks dar ilgai – jei ne iki kitų Oskarų, tai bent kuriam laikui. Pavyzdžiui, antradienio vakarą, Londone esantis „Rio Cinema“ kino teatras taip pat nusprendė papokštauti Oskarų stiliumi. Čia prasidėjus filmo „Mėnesiena“ seansui ekrane 20 sekundžių buvo rodoma ne kas kita, o… „Kalifornijos svajos“!

„Tai buvo ne ištrauka iš filmo, o iš anonso. Po kelių sekundžių mes ją super negrabiai nutraukėme, kad žiūrovai patikėtų, jog tikrai suklydome“, paaiškino kino teatro atstovas leidiniui „Times“. „Būtų buvę keista ir nepatogu, jei jie nebūtų supratę, kad tai pokštas – bet, laimei, jie suprato. Rodėme „Kalifornijos svajų“ anonso pradžią, kuri yra šiek tiek kitokia, nei filmo įžanga, tačiau visi salėje buvę žiūrovai iš karto pagavo, kad kažkas čia ne taip. Mes išjungėme „Kalifornijos svajas“ taip, kad atrodytų, jog tai tikrai buvo klaida ir pradėjome rodyti „Mėnesieną“. Tai sulaukė gausybės plojimų ir visiems šis pokštas patiko“ – kitam leidiniui „Metro“ komentavo kino teatro direktorius Andrew Woodyattas.

Be abejonės, tai buvo tikrai vykęs pokštas. Salėje susirinkę žiūrovai pratrūko plojimais ir juoku, vos tik suprato, kas iš tikrųjų vyksta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles