Trys aktoriai pretenduoja vaidinti Vilį Vonką

Trys aktoriai pretenduoja vaidinti Vilį Vonką

„Warner Bros.“ priešistorės projektas, pasakosiantis apie stebuklingo šokolado fabriko savininko Vilio Vonkos jaunystę, po truputį juda į priekį. Studijai galiausiai apsisprendus ir juostos režisieriumi pasirinkus „Meškiuko Pedingtono“ (angl. „Paddington“, 2014 m., 2017 m.) filmų kūrėją britą Paulą Kingą, sutrumpėjo ir kandidatų, kurie galėtų įkūnyti žymųjį rašytojo Roaldo Dahlio sukurtą šokolado meistrą, sąrašas. Anot „Collider“, „Warner Bros.“ tikisi, kad Vilį Vonką sutiks vaidinti vienas iš trijų aktorių: Donaldas Gloveris, Ryanas Goslingas arba Ezra Milleris.
Pirmasis kandidatas – 25-erių metų E. Milleris plačiajai publikai tapo žinomas suvaidinęs filme „Atskalūno laiškai“ (angl. „The Perks of Being a Wallflower“), vėliau „DC“ komiksais paremtoje juostoje „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“, 2017 m.) jis įkūnijo Žaibą. Be to, jau turėjo progos atlikti keletą tamsesnių vaidmenų – pavyzdžiui, filmuose „Mums reikia pasikalbėti apie Keviną“ (angl. „We Need to Talk About Kevin“, 2011 m.) bei „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“, 2016 m.). Aktorius pasižymi gana plačiu vaidmenų diapazonu, tad tai galėtų suvilioti „Warner Bros.“ studiją.
Į šį vaidmenį taip pat pretenduoja 34-erių metų Donaldas Gloveris, kuris šiuo metu kaip niekad yra vienas ryškiausių Holivudo atradimų, ypač po to, kai ką tik suvaidino jaunąjį Lando Kaleriziną „Žvaigždžių karų“ šalutiniame projekte „Solo: Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Solo: A Star Wars Story“, 2018 m.). Savo, kaip komiko, sugebėjimus jis pademonstravo komiškame seriale „Bendruomenė“ (angl. „Community“) bei komiškame kriminaliniame filme „Mistinė komanda“ (angl. „Mystery Team“, 2009 m.). D. Gloveris, „Solo“ šalutiniame projekte įkūnijęs jaunąjį Lando Kaleriziną, įrodė, kad susitapatinti su jau egzistuojančiu personažu jam nėra problema, tad Vilio Vonkos vaidmuo jam taip pat nebūtų didelis iššūkis.
Galiausiai – trečiasis pretendentas, 37-erių metų Ryanas Goslingas. Šio Oskaro nominanto atskirai pristatinėti, greičiausiai, nereikia – per paskutinius metus jis įrodė, kad gali vaidinti praktiškai bet ką – pradedant pusiau nebyliais vaidmenimis (filmuose „Važiuok“/ „Drive“ (2011 m.), „Atleidžia tik dievas“ (angl. „Only God Forgives“ (2013 m.) ar naujausias jo pasirodymas fantastiniame filme „Bėganis skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“)), baigiant pasirodymais miuzikluose („Kalifornijos svajos“/ angl. „La La Land“, 2016 m.) ar kriminalinėse komedijose („Kieti bičai“/ angl. „The Nice Guys“, 2016 m.). Beje, R. Goslingas jau anksčiau yra išsakęs norą suvaidinti Vilį Vonką. Kita vertus, šis aktorius dažniausiai renkasi mažesnio biudžeto filmus (neskaitant jau minėto „Bėgančio skustuvo ašmenimis 2049“) , tad vienos didžiausių Holivudo studijų masinei auditorijai skirtas projektas greičiausiai smarkiai išsiskirtų iš visos jo filmografijos. Tačiau ar tai taps kliūtimi R. Goslingui?
Tad kuris iš jų įkūnys legendinį šokoladininką (kuris, pripažinkim, be to, kad išmano, kaip gaminti nepaprastus saldumynus, laisvalaikiu dar yra ir šioks toks burtininkas) kol kas dar nežinoma. O kol laukiame galutinio studijos sprendimo, galime paspėlioti, kuris iš jų – E. Milleris, D. Gloveris ar R. Goslingas – su Vonkos skrybėle atrodytų geriausiai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles