„Netflix“ kurs tris lėlinės animacijos filmus

„Netflix“ kurs tris lėlinės animacijos filmus

Po paskutinių žinių apie Guillermo Del Toro bendradarbiavimą su internetinių transliacijų milžine „Netflix“, pasklido daugiau naujienų apie tolimesnius kompanijos planus kurti didesnio kalibro animacinius filmus. Be G. Del Toro kuriamo „Pinokio“ sulauksime „Bubbles“ apie Michaelo Jacksono šimpanzę bei Henry Selicko režisuojamą „Gūsis ir Patrakėlis“ (angl. „Wendell and Wild“).

„Pinokis“ (angl. „Pinocchio“)

Šį projektą G. Del Toro bandė vystyti didžiąją šio dešimtmečio dalį. Kai 2012-aisiais režisierius sulaukė neigiamo atsakymo iš „Amazon Studios“, jų vietą greitai užėmė „Netflix“. Tai bus perpasakota Pinokio istorija, kuri vyks 1930-ųjų Italijoje, kylant fašizmui. Apie filmą G. Del Toro sako:

„Nei viena meno forma neįkvėpė mano gyvenimo bei darbo taip, kaip animacija ir su nei vienu veikėju istorijoje neturėjau tokio artimo santykio, kaip su Pinokiu. Mūsų istorijoje Pinokis bus nekalta, nesuvokiamame pasaulyje pasiklydusi siela, turinti nesirūpinantį tėvą. Jis pradės kelionę, kuri padės jam suprasti tėtį bei tikrąjį pasaulį. Šį filmą sukurti norėjau labai seniai“.

„Bubbles“

„Toras. Pasaulių pabaiga“ (angl. „Thor. Ragnarok“) režisierius Taika Waititi bei „Šaunusis ponas Lapinas“ (angl. „Fantastic Mr. Fox“) animacijos režisierius Markas Gustafsonas kurs šiek tiek kitokį filmą, susijusį su Michaelu Jacksonu – šįkart pop legendą pamatysime iš jo šimpanzės Bubbles perspektyvos. Apie projektą T. Waititi sako:

„Tai idėja, kuri man atrodo nuostabi ir stengiuosi ją tobulinti. Daug kas žino, jog esu didžiulis Michaelo Jacksono fanas, tad svarbiausia bus išlaikyti jam pagarbą. Neturiu daug intereso kurti biografinį filmą, aš noriu istorijos, kuri apjungia faktus ir fantaziją. Tai nebus filmas apie Michaelą Jacksoną, nes tai nėra istorija, kurią turėčiau ar galėčiau pasakoti – tai šimpanzės kelionė per sudėtingas žmogaus gyvenimo džiungles“.

„Wendell and Wild“

„Džeimso ir milžiniško persiko“ (angl. „James and the Giant Peach“), „Koralainos ir slapto pasaulio“ (angl. „Coraline“) bei „Košmaro prieš Kalėdas“ (angl. „Nightmare Before Christmas“) režisierius Henry Selickas kurs filmą, kuris pasakos istoriją apie „du demonus brolius, kurie bandydami pabėgti iš pragaro kovos prieš vienuolę ir porą gotų paauglių. Pagrindinius veikėjus įgarsins komedijos duetas Jordanas Peele’as ir Keeganas-Michaelas Key’us, o jų dizainą kurs argentinietis menininkas Pablo Lobato.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles