Anot gandų, Benas Affleckas nebenori vaidinti Betmeno

Anot gandų, Benas Affleckas nebenori vaidinti Betmeno

Niekaip ramybės nerandanti „Warner Bros.“ kuriama „DC Comics“ filmų visata gali patirti didžiausią smūgį kol kas. Iš „Betmeno“ (angl. „The Batman“) režisieriaus kėdės pasitraukęs Benas Affleckas, panašu, jau nenori ir vaidinti žymiojo komiksų herojaus.

Apie tai prabilo „Collider“ žurnalistas Johnas Campea, visų pirma įspėjęs savo auditoriją, kad į šiuos gandus verta žiūrėti itin atsargiai. Visgi jis pranešė, kad kalbėjosi su trimis skirtingais šaltiniais, kurie jam patvirtino, jog filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) legendinį Betmeną pirmą kartą įkūnijęs B. Affleckas šiuo metu derasi su „Warner Bros.“ studija dėl to, kad ši leistų jam daugiau nevaidinti šio komiksų veikėjo.

Nors tiksli tokių B. Afflecko norų priežastis nėra nurodoma, toks variantas nėra visai neįtikimas. Prieš porą savaičių aktorius nusprendė nerežisuoti „Betmeno“ ir dabar šis darbas veikiausiai teks Mattui Reevesui, o filmo scenarijus ne kartą susidūrė su rimtomis problemomis. Turbūt nepadėjo ir tai, kad šių metų pradžioje pasirodžiusi B. Afflecko režisuota juosta „Nakties įstatymai“ (angl. „Live by Night“) tapo didžiule finansine nesėkme, dėl kurios „Warner Bros.“ prarado apie 75 mln. dolerių.

Anot J. Campea, aktorius derasi su studija, kad „Betmeno“ filmas būtų paskutinis kartas, kuriame jam tektų vaidinti šį veikėją. Kaip ir galima būtų tikėtis, oficialiai į šiuos gandus atsiliepta nebuvo, todėl gerbėjams teks palaukti norint sužinoti, ar B. Affleckas išties taip stipriai kankinasi šiame vaidmenyje.

Bet kokiu atveju dar bent kartą šį Betmeną pamatysime – jis filme „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“) pasirodys kartu su kitais žymiausiais „DC Comics“ herojais. Premjera – lapkričio 17 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles