Keanu Reevesas prabilo, apie ką bus antroji „John Wick“ dalis

Ar pamenate tą 2014-ųjų rudenį, kai pasaulio kinus pasiekė stilingas filmas apie samdomą žudiką „John Wick“? Tai buvo puikus darbas su nepriekaištinga žudymo choreografija, įtemptu veiksmu ir gana logiškai sudėliota istorija, kuri labiausiai ir žavėjo kino mėgėjus. Antrajai daliai besiruošiantis Keanu Reevesas galiausiai prabilo apie antrąjį filmą ir ne, jame veiksmo priežastis nebus šuniukas.

Duodamas interviu portalui „Collider“ K. Reevesas šiek tiek paatviravo, apie ką bus antrasis filmas. Kaip jis pats teigia, filme bus du veikėjai – paprastas vyrukas Džonas ir elitinis žudikas Džonas Vikas, kuris ir stengsis dėl paprastojo Džono. „Kurdami filmą kėlėme sau daug klausimų. Kodėl turėtume tęsti istoriją? Kaip viską padaryti be dar vieno šuns? Koks bus emocinis prisirišimas antrajame filme? Kas juo taps? Manau, iš to išrutuliojome gana neblogą pagrindą“ – pasakojo aktorius.

K. Reeveso teigimu, antrajame filme bus ypatingai nudžiuginti tie, kuriuos sudomino viešbutis „Continental“ ir slaptas žudikų gyvenimas už jo durų. „Chadas ir scenaristas, Derekas Kolstadas, labai sekė, ką žmonės galvoja, rašo ir kokius akcentus išskiria. Antrojoje dalyje tikrai matysis tiesiog paprastų žmonių indėlis į filmą ir jo pasaulį, „Continental“ pasaulį. Visas įvaizdis, pojūtis. Tai, kas patiko pirmajame filme, tikrai bus ir tęsinyje“, – teigė K. Reevesas.

Aktorius taip pat prasitarė ir apie filmo planus. „Darysime taip, kaip darėme ir anksčiau – filmuosime ilgesnius dublius, reikės gaudytis aplinkoje, žinoti, kas ką daro, o taip pat ir jausti veiksmą su pasekmėmis. Taip pat pasileisime į tai, ką pristatėme anksčiau – jujitsu ir džiudo mišinį, apjungtą su ginklais ir skirtingais savigynos apmokymais. O tada pridėsime šiek tiek to, ko anksčiau dar nematėte… Bet viskas atrodys natūraliai. Nebus taip, kad Džonas Vikas netikėtai įgaus supergalių“, – savo veiksmų planus dėstė aktorius.

Aktorius dar nepasakė, ar yra planų kurti daugiau tęsinių. Jo teigimu, svarbiausia matyti veikėjo vystymosi viziją ir, jei istoriją bus kur plėsti, o žiūrovai norės tą pamatyti, filmų gali būti ir daugiau. Svarbiausia, kad viskas atrodytų tikroviškai ir originaliai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles