Alexanderis Payne‘as režisuos žvaigždžių kupiną juostą

Alexanderis Payne‘as režisuos žvaigždžių kupiną juostą

Amerikietis režisierius Alexanderis Payne‘as pasirašė kontraktą su kino studija „Paramount“, su kuria dirbs trečią kartą. A. Payne‘as režisuos, rašys scenarijų ir prodiusuos naują juostą „Sumažinimas“ (angl. „Downsizing“). Prieš tai A. Payne‘as kino studijoje „Paramount“ 2013 m. sukūrė šešiems Oskarams nominuotą juodai baltą komišką dramą „Nebraska“, o 1999 m. – vieną Oskaro nominaciją pelniusią komišką dramą „Išsišokėlė“ (angl. „Election“).

Jau aišku, kad naujajame filme vaidins Mattas Damonas ir Oskaro laureatė Reese Whiterspoon, taip pat minimos Aleco Baldwino, Jasono Sudeikio ir Neilo Patricko Harriso pavardės. Juosta pasakos apie vyrą, kuris prisijungia prie daugybės žmonių, dalyvaujančių naujame procese, per kurį jie yra sumažinami, bei prisideda prie vienos iš daugybės po pasaulį pasklidusių sumažintų žmonių bendruomenių.

„Aleksanderis dar kartą pateiks žiūrovams unikalų ir originalų filmą, atskleidžiančio įstabų jo, kaip pasakotojo, talentą. Mes tiesiog nekantraujame vėl su juo dirbti“, pareiškė „Paramount Pictures“ atstovas.

Naująją juostą planuojama pradėti filmuoti 2016 m. pavasarį. Tikimasi, kad kino sales šis darbas pasieks 2017 m. pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles