Emma Stone sukūrė iš naujo baisiausią visų laikų „Disney“ piktadarę

Emma Stone atliko didžiulį darbą filme „Kruela“ (angl. „Cruella“), naujausioje kino studijos „Disney“ fantastinėje nuotykių komedijoje ir „101 dalmatino“ piktadarės kilmės istorijoje. Iš esmės ji suvaidino du vaidmenis, Kruelą, piktąją veikėjos versiją, ir Estelą, gerąją pusę. Aktorei teko efektingas, didelis ir tamsus vaidmuo. E. Stone nėra kiekvienoje scenoje, tačiau ji yra daugumoje jų. Akivaizdu, kad tai buvo daug pastangų kainavęs sunkus vaidmuo.

„Taip, tai tiesa.“ – sakė E. Stone paklausta apie vaidmens sudėtingumą. „Bet niekada nesuprantu kai aktoriai skundžiasi, ypač viešai, dėl savo darbo.“

„Tikrai reikia šiek tiek drąsos, kad imtum ir pasakytum žurnalistui, jog suvaidinti Kruelą De Vil buvo itin sudėtinga.“ – besijuokdama pasakė aktorė. Tokia yra Emma Stone, ar bent jau tokia, kai kalba apie savo filmus. Žemiška ir gana gerai suprantanti, jog įžymybės neturėtų pernelyg susireikšminti.

  1. Stone gimė Skotsdeile (JAV), suvaidino keliuose „Valley Youth“ teatro pasirodymuose, persikėlė į Los Andželą, suvaidino daugybėje filmų ir pelnė „Oskarą“. Tai, žinoma, maksimaliai sutrumpinta aktorės karjeros versija, tačiau įrodanti, kad E. Stone yra be galo talentinga ir sėkminga.

„Tai tikrai buvo labai įdomu, jos asmenybės dvilypumas.“ – apie Kruelos personažą sakė E. Stone. „Manau, kad viena iš priežasčių, kodėl man taip patiko vaidmuo, buvo ta, kas ji buvo nuo pat pradžių ir tai, kas nutinka pačioje filmo pabaigoje.“

„Aš manau, kad tai buvo labai sudėtingas moters vaidmuo. Buvo smagu išbandyti savo jėgas.“ – sakė Emma Stone.

Dėl savo pasirodymo filme „101 dalmatinas“, Kruela De Vil yra viena iš pirmųjų piktadarių, kuriuos vaikai pamato filmuose.

„Tikrai.“ – pritarė E. Stone. „Ji baugina. Ji žudo šunis. Taip, taip, taip, tai yra baisu.“

„Kodėl ji tokia tapo? Tai ir bus šio filmo esmė, visi atsakymai, kaip paauglė Estela tampa piktąją Kruela De Vil.“ – atsakė Emma Stone.

Vis dėlto keblus dalykas kalbant apie garsių personažų atsiradimo istorijas, yra tai, kad visi žino kokie jie galiausiai tampa. Ar žinojimas kokia taps Kruela, turėjo įtakos tam, kaip E. Stone suvaidino personažą?

„Rašydama pergyvenau daugybę skirtingų įsikūnijimų.“ – sakė aktorė. „Dirbau prie filmo kokius ketverius metus, dar iki filmavimo pradžios. Laikui bėgant buvo įvairių Kruelos versijų. Bet aš manau, kad kai Tonis (scenaristas McNamara) prisijungė prie komandos, jis iš tikrųjų išpildė personažą.“

„Neatrodė, kad man reikės sugalvoti kuo ji taps.“ – teigė Emma Stone. „Filmas kupinas blyksnių, kurie parodo kas galėtų atsitikti ateityje. Ir aš manau, kad pabaiga yra tyčia dviprasmiška. Ji per daug neišduoda, todėl nesate tikri, ar tai ką ji sako norinti padaryti ateityje, iš tiesų įvyks.“

Paauglės Estelos virsmas Kruela De Vil fantastinėje nuotykių komedijoje „Kruela“ kinuose jau nuo gegužės 28 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles