Siaubo komedijos „Mainai su žudiku“ režisierius žino paslaptį, kaip sujungti siaubą su linksmybėmis

Siužetas, kuriame serijinį žudiką vaidinantis komedijų meistras Vince’as Vaughnas apsikeičia kūnais su nekalta paaugle ir veiksmas vyksta vidurinėje mokykloje, žada neeilinį kino įvykį su siaubu ir linksmybėmis padalytu lygiomis dozėmis.

Kino studijos „Blumhouse“ ir filmo „Mirties diena“ (angl. „Happy Death Day“) režisieriaus Christopherio Landono naujausia krauju prasruvusi, visiškai tamsi siaubo komedija „Mainai su žudiku“ (angl. „Freaky“) yra pasirengusi priversti siaubo gerbėjus juoktis, nepaisant visada juntamo baimės faktoriaus.

Režisieriaus ir scenarijaus bendraautorius (su Michaelu Kennedy) C. Landonas pasidalino paslaptimi, kaip jis sugeba sumaišyti juoką su išgąsčiu, atskleisdamas, jog remiasi senosios mokyklos filmų dvasia, kaip komiška drama „Pusryčių klubas“ (angl. „The Breakfast Club“) ar kitais režisieriaus Johno Hughes’o klasikiniais filmais, tam, kad žiūrovams personažai rūpėtų prieš tai, kai jis pradeda juos žudyti.

„Mes daug kalbėjome apie Johną Hughesą ir apie tai, kaip jis neteisdavo šių jaunų personažų, ir iš tiesų leisdavo jiems atsiskleisti,“ – sakė C. Landonas, paaiškindamas kaip rinkosi aktorius, investuodamas į tikrus išgąsčius.

Siaubo komedijoje „Mainai su žudiku“ aktorius V. Vaughnas vaidina serijinį žudiką, pramintą Blisfildo mėsininku, kuris visą gyvenimą išsisukdavo nepagautas – kol prakeiksmas sukeičia jį kūnais su gimnaziste Mile, kurios vaidmenį atlieka aktorė Kathryn Newton.

„Aš visada turėjau keistą sugebėjimą sugalvoti tikrai šiurpių, keistų būdų nužudyti žmones,“ – juokdamasis savo kolegoms prisipažino V. Vaughnas. „Be to, aš taip pat turiu tokį keistą humoro jausmą, nes manau, jog gyvenimas yra absurdiškas, o mirtis – dar absurdiškesnė.“

Vis dėlto niekas negali būti absurdiškiau už didžiausią V. Vaughno vaikystės siaubo filmų atsiminimą, kuris tiesiogine prasme privertė jį bėgti namuose slėptis, kai jis pirmąkart išvydo siaubo filmą „Piktieji numirėliai“ (angl. „Evil Dead“).

„Aš išdrįsau pats jį pažiūrėti savo namuose, kai tėvų nebuvo, ir buvau užgesinęs visas rūsyje esančias šviesas,“ – prisimena aktorius. „Sugebėjau pažiūrėti apie 30 minučių. Buvau persigandęs. Bėgau įjungti šviesos, tačiau atsitrenkiau į stulpą, kuris buvo rūsio vidury, ir nukritau… o tada tavo protas pradeda tau krėsti triukus.“

Paklausti, su kuo norėtų apsikeisti kūnais, režisierius pasirinko prancūzų nacionalinę didvyrę Jeanne d’Arc, bet tik „valandai“. Tuo tarpu V. Vaughnas atkreipė dėmesį į tokį keistą režisieriaus pasirinkimą, manydamas, kad C. Landoną labiau domina kelionės laiku ir toks dalykas turėtų atsirasti jo filmuose.

„Gera idėja!“ – juokdamasis atsakė režisierius C. Landonas. „Tai idėja tęsiniui!“

Siaubo komedija „Mainai su žudiku“ kinuose lapkričio 13-ąją, penktadienį!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles