W. Ferrellas ir J. Louis-Dreyfus užbaiginėjo vienas kito sakinius komiškos dramos „Lavina“ filmavimo pabaigoje

Yra tam tikri aktoriai, kuriuos kino gerbėjai sieja su komedija, o ne su bet kokiu kitu žanru. Todėl dažnai gali būti sunku įsivaizduoti šiuos aktorius dramatiškesniuose vaidmenyse, tačiau patyrę atlikėjai yra ne kartą nustebinę, pavyzdžiui, komikas Steve’as Carellis dramoje „Denas tikrame gyvenime“ (angl. „Dan in Real Life“) ar humoro klubuose užaugusi Melissa McCarthy kriminaliniame filme „Ar galėsi kada nors man atleisti?“ (angl. „Can You Ever Forgive Me?“).

Ne išimtis ir šie metai, JAV Sandanso kino festivalyje pristatyta santykių drama „Lavina“ (angl. „Downhill“), paremta 2014 m. pasirodžiusia švedų drama „Force Majeure“, pasakojančia apie šeimos atostogas Alpėse, kurias sugriauna netikėta sniego lavina. Naujoje istorijos Holivudo adaptacijoje pagrindinius vaidmenis atlieka aktoriai Willas Ferrellas (žinomas už vaidmenis komedijose „Elfas“ (angl. „Elf“) ir „Žinių vedėjas“ (angl. „Anchorman“)) bei Julia Louis-Dreyfus (geriausiai žinoma dėl vaidmens televizijos seriale „Sainfeldas“ (angl. „Seinfeld“), abu puikiai žinomi komedijų žiūrovams. Ir nors toks suporavimas gali pasirodyti keistas, tačiau duetas puikiai papildė vienas kitą.

Keista, bet vieni garsiausių komedijos aktorių šioje planetoje, W. Ferrellas ir J. Louis-Dreyfus, niekada nebuvo ankščiau susitikę, kol nesusėdo įkalbėti W. Ferrello prisijungti prie projekto. Tačiau jų vaidyba laimingos poros, Bilės ir Pito, auginančios du vaikus,  įkūnijimas leidžia patikėti, jog komikai yra tikra šeima arba bent pažįstami visą gyvenimą.

„Tai buvo fantastiška ir negalėjome patikėti, kad kai susibūrėme… mes tikrai nebuvome ankščiau susitikę,“ – savo nuostabą apie darbą su W. Farrellu išsakė J. Louis-Dreyfus. „Ir kai mes susitikome, tai buvo dėl šio projekto scenarijaus, ir mes iškart pajutome vienas kitam simpatiją. Mes labai gerai dirbome kartu.“

„Tai nuostabus projektas… tiesiog tokia skani vyro ir žmonos istorija, tokia nepakartojama ir, žinote, pastatyta apie šią laviną, šią išorinių aplinkybių visumą – kas bus tiesiog maloni kelionė kiekvienam žiūrovui,“ – apie prisijungimo prie projekto priežastis sakė W. Farrellas.

Vis dėlto dviejų komikų pasirodymas dramoje taip pat pateikė unikalų iššūkį. „Mums buvo labai svarbu sugebėti laviruoti tarp dramos ir komedijos, tuo pačiu metu išlaikyti istoriją autentišką, išdirbtą ir teisingą,“ – paaiškino J. Louis-Dreyfus.

Ir kai atėjo metas masinei konfrontacijos scenai, aktoriai ėmėsi iššūkio filmuodami vienu kartu daugiau nei tris dienas. „Tai buvo labai asmeniška. Tai buvo labai intymu. Tai buvo tarsi teatras, nes mes vaidinome nesustodami,“ – prisiminė J. Louis-Dreyfus. „Tai buvo labai sunku, bet tuo pačiu metu be galo jaudino. Buvo tikrai smagu. Jaučiau, kad mes kaip aktoriai dirbome visais cilindrais.“

Būtent per šias filmavimo dienas aktoriai ne kartą pastebėjo, jog net pradėjo užbaiginėti vienas kito sakinius. „Beje, būtent tada pajaučiau, kad esame pora…“ – pridūrė W. Farrellas. „..nes improvizuodami užbaigėme vienas kito sakinius,“ – besišypsodama atsakė J. Louis-Dreyfus.

Juokinga ir graudi – ir dėl to labai realistiška – santykių drama „Lavina“ kinuose nuo vasario 14 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles