Emily Blunt sako, kad ji jau vaidino superheroję

Vos tik teisės į superherojų filmą „Fantastiškasis ketvertas“ (angl. „Fantastic Four“) pateko į Kevino Feige’o ir kino studijos „Marvel“ rankas, visi kino gerbėjai iškart pradėjo kalbėti, kad Misterio fantastiškojo bei Siuzanos Storm, dar žinomos Nematomos moters slapyvardžiu, vaidmenys turėtų atitekti aktoriams Johnui Krasinskiui bei jo žmonai Emily Blunt, ir iki šiol kalbos nė kiek nepasikeitė.

Žiniasklaidoje pasirodė daugybė pranešimų, kad vyro ir žmonos duetui buvo pasiūlyti vaidmenys, kad jie derasi su kino studija, buvo pastebėti kartu su filmo režisieriumi Jonu Wattsu. Vis dėlto, viešai žinoma tik tai, kad J. Krasinskis imtųsi šio projekto pasitaikius menkiausiai progai, tačiau Emily Blunt rodo žymiai mažesnį entuziazmą.

„Aš tai sužinojau tik neseniai. Kažkas ką tik pasakė, kad mane nupiešė kaip Misterį fantastiškąjį, ko aš nežinojau. Aš mačiau gerbėjų sukurtą piešinį… Ne, tai vienas iš tų dalykų, kur aš tikrai nesivaikysiu gandų, neskaitysiu „Twitter“ žinučių, kur man priskiria vaidmenį, dar be abejo, tokio kalibro. Man patinka „Marvel“ filmai, man patinka viskas, ką daro Kevinas Feige’as. Tas bičas yra genijus, todėl juo pasitikiu, ir jei jis nori, kad aš kažką panašaus padaryčiau, aš to labai norėčiau“, – sako J. Krasinskis.

Šiuo metu kino žvaigždės rengia reklaminį siaubo filmo „Tylos zona“ (angl. „A Quiet Place“) tęsinio turą, tačiau neišvengiamai sulaukia klausimų apie galimybę prisijungti prie „Marvel“ kino visatos. E. Blunt jau ankščiau atskleidė, kad komiksų žanras jai iš tikrųjų nėra toks įdomus dalykas, o naujausiame interviu teigė, kad ji jau suvaidino superheroję. „Aš jau vaidinau superheroję“, – sako E. Blunt. „Merė Popins yra mano superherojė. Aš tai jau padariau.“

2018 m. miuziklą vaikams „Merė Popins sugrįžta“ (angl. „Mary Poppins Returns“) vargu ar galima prilyginti superherojų epams, tačiau E. Blunt personažas turi magiškų galių ir noro jas panaudoti geriems tikslams, padedant kitiems, todėl aktorė yra teisi. Režisieriaus Robo Marshallo tęsinys taip pat buvo labai sėkmingas projektas, uždirbęs beveik 350 milijonų JAV dolerių, gavęs keturias Oskaro nominacijas, o E. Blunt net pelnė Auksinį gaublį, kaip geriausia miuziklo ar komedijos aktorė.

Nors tai ir nebuvo superherojės vaidmuo „Marvel“ kino visatoje, bet jei aktorė mano, kad ji šioje srityje jau pasiekė savo tikslą, tada „Fantastiškam ketvertui“ gali reikėti ieškoti kitos Nematomos moters, o E. Blunt pamatysime 2018 m. pasirodžiusio J. Krasinskio filmo tęsinyje „Tylos zona 2“ (angl. „A Quiet Place Part II“), kinuose nuo gegužės 28 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles