Gyvatės Akių kilmės filmo anonsas pristato Henry Goldingo herojų

Pirmasis oficialus veiksmo filmo „Gyvatės Akys: Eilinio Džo kilmė“ (angl. „Snake Eyes: G.I. Joe Origins“) anonsas su aktoriumi Henry Goldingu priešakyje leidžia Eilinio Džo žaislų ir komiksų gerbėjams žvilgtelėti į perkrautą vaidybinę filmų seriją.

Užuot tęsęs ankstesnių dalių („Eilinis Džo: Kobros prisikėlimas“ ar „Eilinis Džo: Kerštas“) pasakojimą, naujasis veiksmo filmas visiškai perkraus ir atnaujins istoriją su nauju pagrindiniu aktoriumi Henry Goldingu.

Jau šią vasarą kinuose pasirodysiančiame filme taip pat išvysime tokius aktorius, kaip Andrew Kojį („Greiti ir įsiutę 6“ (angl. „Furious 6“)), Iko Uwaisą („Reidas“ (angl. „The Raid“)), Úrsulą Corberó („Pinigų namai“ (angl. „Money Heist“)), Samarą Weaving („Slėpynės“, (angl. „Ready or Not“)) bei Peterį Mensahą („Įsikūnijimas“, (angl. „Avatar“)).

Kaip rodo pavadinimas, kino juostos „Gyvatės Akys: Eilinio Džo kilmė“ centre bus garsiausia Eilinio Džo būrio nindzė – Gyvatės Akys – juodai apsirengęs tylus karys, žinomiausias Kobros agentų naikintojas. Filmas atskleis Gyvatės Akių jaunystę, ankstyvąsias dienas, kol jis dar nebuvo užsidėjęs ikoniškojo šalmo.

Filme taip pat pasirodys Audros šešėlis (angl. Storm Shadow), ilgametis Gyvatės Akių varžovas, kuris galiausiai prisijungs prie Kobros būrio. Visa tai garantuoja įdomias muštynes tarp judviejų, kai „Gyvatės Akys: Eilinio Džo kilmė“ pasirodys kinuose.

Pirmasis „Gyvatės Akys: Eilinio Džo kilmė“ anonsas šios serijos gerbėjams leido pagaliau pažvelgti į būsimus mūšius. Veiksmo scenos paaiškina anonso sukeltą ažiotažą ir sėkmę, nes būtent šioje vietoje praeityje Eilinio Džo filmams pritrūkdavo šiek tiek parako. Nors anonsas yra gana trumpas, jame vis tiek gausu užuominų, ko galima tikėtis atsisėdus kino salėje.

Aktoriaus H. Goldingo filmas yra pilnavertė originali istorija, o veiksmas klipe – tiek iš Gyvatės Akių, tiek iš kitų Eilinio Džo personažų ar nindzių – greitas ir stilingas. Anonso pabaigoje yra parodomas net ir firminis juodosios gyvatės šalmas, kurį H. Goldingas tikrai užsidės iki filmo pabaigos. Kaip ir kiekvienoje kilmės istorijoje, didelė džiaugsmo dalis bus patirta kino salėse, kai herojai apsivilks klasikinius kostiumus ir visiškai pavirs personažais, kuriuos gerbėjai žino ir myli.

Žinoma, po abejingų reakcijų į paskutines dvi Eilinio Džo dalis, veiksmo filmas „Gyvatės Akys: Eilinio Džo kilmė“ turi daug ką įrodyti. Net garsios kino žvaigždės nepadėjo išgelbėti 2009 m. pasirodžiusio filmo „Eilinis Džo: Kobros prisikėlimas“.

Ar perkrovus šią filmų seriją ji duos geresnių rezultatų? Tik laikas parodys, bet jei H. Goldingo darbas bei prašmatnus anonsas ir yra kokia nors nuoroda į sėkmę, „Gyvatės Akys: Eilinio Džo kilmė“ pagaliau galėtų tapti filmu, kuriuo gerbėjai didžiuotųsi.

Veiksmo ir mokslinės fantastikos filmas „Gyvatės Akys: Eilinio Džo kilmė“ kinuose nuo liepos 23 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles