Denzelis Washingtonas ir Ethanas Hawke’as suvienys jėgas „Nuostabiajame septynete“

Denzelis Washingtonas ir Ethanas Hawke’as suvienys jėgas „Nuostabiajame septynete“

Praėjus daugiau nei dešimčiai metų nuo kino pasaulyje nemenkos sėkmės sulaukusio filmo „Išbandymų diena“ (angl. „Training Day“) pasirodymo, pagrindinis aktorių duetas kartu pasirodys viename laukiamiausių ateinančių metų filmų. Kaip praneša tinklapis „Variety“, Denzelis Washingtonas ir Ethanas Hawke‘as kartu vaidins filmo „Nuostabusis septynetas“ (angl. „Magnificent Seven“) perdirbinyje. Tai nėra atsitiktinumas – juostą režisuos tos pačios „Išbandymų dienos“ kūrėjas Antoine‘as Fuqua.

„Nuostabiojo septyneto“ perdirbinys jau kurį laiką buvo daugiau nei gandas. Legendinio 1960 metų filmo motyvais kuriama juosta praėjusiais metais susilaukė itin daug dėmesio. Kurį laiką sklandę gandai, kad filme vaidins „Galaktikos sergėtojų“ žvaigždė Chrisas Prattas, ilgainiui pasitvirtino. Pagrindinį moters vaidmenį juostoje įkūnys aktorė Haley Bennett. Kalbos dėl D. Washingtono pasirodymo filme kurį laiką taip pat buvo girdimos, tačiau dabar jo ir E. Hawke‘o pasirodymas šioje juostoje yra užtvirtintas.

Tuo pačiu galima spėti, kad „Nuostabusis septynetas“ po truputį judės link filmavimo pradžios. Pagrindiniai filmo aktoriai jau yra surinkti, o scenarijus buvo baigtas ruošti prieš kurį laiką. Pirmąjį scenarijaus juodraštį rašė praėjusiais metais daug dėmesio sulaukusio serialo „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“) kūrėjas Nicas Pizzolatto, o vėliau prie rašymo prisidėjo ir Johnas Lee Hancockas.

Primename, kad „Nuostabusis septynetas“ buvo 1960 metais pastebimos sėkmės sulaukęs filmas, kurį režisavo legendinis Johnas Sturgesas. Siužetas sukosi apie septynis vyrus, kurie buvo pasamdyti apsaugoti mažą miestelį nuo banditų. Juostoje vaidino visas būrys tuometinių kino žvaigždžių, tarp kurių buvo ir Steve‘as McQueenas, Yulas Brynneris bei Charlesas Bronsonas, todėl nenuostabu, kad filmo perdirbinimui taip pat norima surinkti garsius aktorius.

Ironiška, kad pats 1960 filmas buvo savotiškas perdirbinys, kadangi originaliąją juostos versiją sukūrė garsusis japonų režisierius Akira Kurosawa. Jis 1954 metais režisavo filmą „Septyni samurajai“ (angl. „Seven Samurai“), o J. Sturgesas pateikė amerikietišką šio filmo versiją.

Kol kas nėra informacijos, kada gali pasirodyti naujoji „Nuostabiojo septyneto“ versija
.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles