Booooom! Ar nepražiopsojote sprogimo? Tiksliau dviejų..

Booooom! Ar nepražiopsojote sprogimo? Tiksliau dviejų..

Naktį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos laiku Amerikos televizijoje startavo net vienuoliktas „Didžiojo sprogimo teorijos” (angl. „The Big Bang Theory”) sezonas. Vienuoliktas. Skaičius didelis ir, pripažinkime, daugiau ar mažiau parodantis pernelyg neblėstantį gerbėjų ratą bei televizijos lūkesčius atitinkantį žiūrimumą. Natūralu, kad per ilgą laiką, kol serialas buvo rodomas televizijoje, greičiausiai bent ką nors apie jį girdėjote, bet jeigu ne, trumpai priminsime apie jį.

Taigi, „Didžiojo sprogimo teorija” yra serialas, susidedantis iš maždaug 20 min. trukmės serijų, apie keturis moksliukus, kuriems, švelniai tariant, trūksta socialinių bendravimo įgūdžių. Dėl šių įgūdžių trūkumo moksliukai, bendraudami su aplinkiniais, nuolat patenka į komiškas situacijas. Šį trūkumą išryškina tik ką šalia dviejų moksliukų atsikrausčiusi jauna kaimynė, siekianti aktorės karjeros. Taigi, pamažu keturi serialo herojai socializuojasi, o jaunoji kaimynė susipažįsta su mokslo pasauliu.

Apie vienuolikto sezono turinį nekalbėsime dėl tų, kurie dar nematė šio serialo, tačiau svarbus faktas – vienuolikto „Didžiojo sprogimo teorijos“ sezono premjera pirmadienio vakare Amerikoje buvo žiūrimiausia ir visose platformose pasiekusi net 16,97 mln. žiūrovų. Taigi, sprogimas, galima sakyti, daugiau nei vykęs.

Antrasis sprogimas įvyko visai šalia ir įsitaisė antroje to paties vakaro žiūrimumo reitingo vietoje. Šio sprogimo vardas „Jaunasis Šeldonas” (angl. „Young Sheldon“).

Kuom gi šie du sprogimai susiję? Ogi Šeldonas yra vienas iš keturių moksliukų, „Didžiojo sprogimo teorijoje“ pasižymėjęs kaip egocentriškas fizikos genijus, turintis neabejotinai mažiausiai socialinių bendravimo įgūdžių iš šių moksliukų ketveriukės. Aktorius Jim Parson taip puikiai įkūnijo Šeldoną (laimėti net 4 Emmy apdovanojimai ir 1 Auksinis gaublys), kad greitai tapo ryškiausiu serialo personažu, ko pasekoje ir gimė „Jaunojo Šeldono” istorija. Serialas apie jaunąjį Šeldoną pasakos apie jo vaikystę augant Teksase ir, pagrindine, neturėtų skirtis nuo savo pirmtako. Su 16.57 mln. žiūrovų „Jaunasis Šeldonas” tapo žiūrimiausia komedinio serialo premjera per pastaruosius ketverius metus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles