Jackie‘is Chanas ir Owenas Wilsonas pasiruošę „Šanchajaus riterių“ tęsiniui

Jackie‘is Chanas ir Owenas Wilsonas pasiruošę „Šanchajaus riterių“ tęsiniui

Studija „Metro Goldwyn Mayer“ oficialiai į produkciją paleido trečią, 2000 metais pradėtos „Šanchajaus kaubojaus“ (angl. „Shanghai Noon“) istorijos dalį, kurioje ir vėl pagrindiniuose vaidmenyse atsidurs veiksmo filmų žvaigždė Jackie‘is Chanas ir komikas Owenas Wilsonas.

„Šanchajaus kaubojų“ nufilmavo režisierius Tomas Day‘us, kurio karjera Holivude vėliau taip ir nesusiklostė. Juosta tada kainavo 55 milijonus dolerių ir galiausiai sugebėjo užsidirbti per 100 milijonų. Filmas pasakojo apie Čono Vano (akt. Jackie‘is Chanas) kelionę į Šiaurės Ameriką, ieškant pagrobtos Kinijos princesės. Laukiniuose vakaruose jis sutinka kaubojų Rojų Obenoną (akt. Owenas Wilsonas), su kuriuo susivienijęs papuola į įvairiausius nemalonumus.

Po trijų metų kino ekranus pasiekė istorijos pratęsimas, pavadintas „Šanchajaus riteriai“ (angl. „Shanghai Knights“). Juosta kainavo 50 milijonų, o užsidirbo tik 88 milijonus. Tada juostos sukūrimui dirigavo Davidas Dobkinas, veiksmą perkėlęs iš Amerikos į Didžiąją Britaniją, kurioje herojams teko išsiaiškinti paslaptingos Čono Vano tėvo mirties aplinkybes.

Dabar, praėjus daugiau nei dešimtmečiui, studija „MGM“ pasiryžusi duoti dar vieną šansą Jackie‘io Chano ir Oweno Wilsono herojams ir oficialiame spaudos pranešime paskelbė, jog jau ieškomas scenaristas ir būsimo filmo režisierius. Kokioje šalyje šį kartą vyks veiksmas taip pat nežinoma, tačiau tikėtina, jog herojams teks leistis į nuotykius visiškai kitame žemyne. Gal tai bus Australija, Afrika, o gal ir pati Azija? Viską sužinosime jau visai greitai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles