Pasirodė pirmasis „Bėgantis labirintu: deginantys išbandymai“ anonsas

Po pribloškiamos finansinės sėkmės ilgai nereikėjo laukti, kol bus paskelbta antroji „Bėgantis labirintu“ (angl. „The Maze Runner“) dalis. Na, o dabar, likus vos keturiems mėnesiams iki antrosios dalies premjeros, pasirodė pats pirmasis antrosios dalies anonsas.

Holivudas jau įvaldė tobulą pinigų kalimo metodą, kai iš knygų serijų sulipdoma viena didelė ir finansiškai sėkminga franšizė, kasmet rodant po vieną serijos filmą, o trečiąją dalį perskeliant į dvi dalis. Visa laimė, šįkart apie skaldytas dalis nekalbama ir bus apsieita tik su trimis filmais. Bet, grįžtant prie antrosios dalies anonso – jis atrodo gana neblogai.

Studija „20th Century Fox“ labai gudriai išsisuko su šiuo anonsu parodydama labai mažai turinio, apdirbto specialiaisiais efektais. Ir ne šiaip sau. Tai, kas yra nerealu, o sukurta kompiuteriais, atrodo labai pigiai ir iki aukštesnės klasės jiems dar reikia palipėti. Gerokai. Kita vertus, pirmoji dalis savo specialiaisiais efektais tikrai nežibėjo, todėl galima nujausti, kad čia bus kažkas nestebuklingo. Reiktų atsižvelgti, kad pirmajai daliai buvo skirta vos 34 milijonai dolerių, o filmas uždirbo 340 milijonų. Galbūt šįkart į juostos kūrimą bus investuota kiek daugiau.

Anonse pristatoma filmo idėja. Pirmojo filmo pabaigoje atskirtieji jaunuoliai pabėga iš labirinto ir patenka į kažkokią tyrimų laboratoriją, kurioje suvokia, kad nebuvo vienintelio distopinio pasaulio labirinto gyventojai. Jie atsiduria daugybės jaunų vaikinų (ir kelių merginų) apsuptyje, tačiau ramiai gyventi jie negali. Pabėgę ir iš tyrimų centro, jaunuolių grupė atsiduria svilinančioj dykynėj, kurioje jiems kils gerokai didesni pavojai, nei jie galėjo įsivaizduoti ar susidūrė būdami labirinte.

Pagrindinius vaidmenis atliks Dylanas O‘Brienas, Thomas Brodie-Sangsteris, Kaya Scodelario, Giancarlo Esposito, Ki Hong Lee, Rosa Salazar ir Jacobas Loflandas.

„Bėgantis labirintu: deginantys išbandymai“ kino teatrus pasieks rugsėjo 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles