Biografinis filmas apie Marilyn Monroe dėl seksualinio turinio gavo N-18 cenzą

Biografinis filmas apie Marilyn Monroe dėl seksualinio turinio gavo N-18 cenzą

Ne paslaptis, kad visi pasaulyje pasirodantys filmai yra vertinami ne tik žiūrovų, bet ir vadinamųjų cenzo komisijų, kurias turi praktiškai visos valstybės. Jos suteikia filmams amžiaus cenzus, pagal kuriuos filmai pritaikomi tam tikroms auditorijoms. Ir, nors tai dažniausiai sukontroliuojama kino salėse, atrodytų, interneto amžiuje VOD platformose pasirodantis turinys jau kaip ir yra prieinamas visiems. Tačiau, net ir čia išleidžiami filmai cenzo komisijų neaplenkia. Naujausias toks – „Netflix“ biografinė drama apie kino ir grožio ikoną Marilyn Monroe „Blondinė“ (angl. „Blondie“).

„Blondinei“ JAV cenzo komisija, arba tiksliau „Filmų asociacija“ (angl. Motion Picture Association) suteikė ypatingai retą NC-17 cenzą, kuris Europoje atitiktų N-18. Šis reitingas yra ypatingai retas už siaubo žanro ribų, mat net tokie filmai kaip „Deadpool“, kuriame skraido galvos, geba gauti vos R arba N-16 cenzą. Dramose N-18 tai absoliuti retenybė, o „Netflix“ platformai tai išvis istorinė akimirka, mat tai pirmasis jų originalus filmas, gavęs tokį asociacijos cenzą.

„Blondinė“ bus kuriamas pagal Joyce Carol Oates romaną, kuris yra itin šiurkštus ir kiek „pagražintas“, mat tai nebūtinai visiška tiesa apie Monroe. Filmo režisierius Andrew Dominikas dar vasarį buvo garantuotas, kad filmas gaus konkrečiai tokį cenzą ir kad jam nesvarbu, jei auditorija nebus patenkinta šiurkštumu. Jis taip pat teigė, kad „Netflix“ reikalavo nusamdyti „Tenet“ montažo režisierę Jennifer Lame, kuri lengvai pašvelnintų per aštrias istorijos dalis. Tame tarpe ir žaginimo sceną, aprašytą Oates knygoje.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Ana de Armas, Adrienas Brody‘is, Bobby‘is Cannavale‘as ir Julianne Nicholson. Anksčiau buvo planuojama, kad filmas pasirodys gegužę, vykstant Kanų kino festivaliui, bet jau dabar premjeros data yra nukelta ir tiksliai neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles