Pirmajame „Kikboksininko: keršto“ anonse vis dar gerą formą išlaikęs Jeanas-Claude‘as Van Damme‘as

Studija „Radas Pictures Inc.“ pristatė ilgai laukto filmo „Kikboksininkas: kerštas“ (angl. „Kickboxer: Vengeance“) anonsą, kuriame vieną iš pagrindinių vaidmenų atliko kovų menų meistras ir legendinis veiksmo filmų aktorius Jeanas-Claude‘as Van Damme‘as.

Kultinio 1989 metų filmo perdirbinio anonsas rodo, jog kūrėjai ryžosi į kino ekranus perkelti jau visiems pažįstamą istoriją, pateikti tokius pačius veikėjus kaip ir originaliame filme, tačiau kartu parodyti visiškai kitokius ir labiau kvapą gniaužančias veikėjų kovas. Kelios scenos parodo, jog žiūrovų lauks žymiai grubesnis ir labiau brutalesnis filmas.

Juostos koncepcija atrodo ganėtinai pigi, o pats bendras nufilmavimo tonas primena tuos B kategorijos filmus, kurie keliauja iš karto į DVD lentynas, tačiau vien dėl dvikovų šis filmas tampa itin laukiamu. Bendrai, sprendžiant iš anonso, filmas bus panašus į paskutines „Čempiono“ (angl. „Undisputed“) dalis, o tai jau yra labai gerai.

Anonse trumpam pasirodo visi filmo aktoriai, kurie nors ir nedemonstruoja jokių vaidybinių sugebėjimų, tačiau mušasi kaip reikalas. Be Jeano-Claude‘o Van Damme‘o, filme vienus iš svarbių vaidmenų atliko imtynininkas Dave‘as Bautista ir kovotoja Gina Carano. Pagrindinis vaidmuo atiteko kovos menų meistrui Alainui Moussi. Filmą režisavo Johnas Stockwellas.

Kainavęs 17 mln. dolerių filmas matyt iš karto keliaus į skaitmeninę versiją, tačiau kai kur įvyks jo uždari seansai. Premjera numatyta rugsėjo mėnesį.

Šiuo metu prasidėjo antrosios dalies filmavimas, kuriame ir vėl pasirodys belgų aktorius.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles