Kuriamas trečiasis Kempiniuko Plačiakelnio filmas

Kuriamas trečiasis Kempiniuko Plačiakelnio filmas

Apie būsimus filmus ir jų gamybą pranešantis portalas „Production Weekly“ paskelbė, kad greitu metu Kempiniuką Plačiakelnį vėl išvysime didžiuosiuose kino ekranuose, naujajame šio animacinio serialo herojaus filme. Pagrindiniai projekto, pavadinimu „The SpongeBob SquarePants Movie: It’s a Wonderful Sponge“ (liet. „Kempiniukas Plačiakelnis: nuostabi kempinė“) darbai jau pradėti kino studijoje „Paramount Animation“. Kol kas pilno siužeto detalių dar nėra atskleista, bet pranešama, kad filmas pasakos jau anksčiau dvejose dalyse rodytų įvykių ir „Nickelodeon“ animacinio serialo priešistorę.

Pranešama, kad įvykiai vyks Koralų stovykloje, kur ir bus atskleista, kaip Kempiniukas sutiko savo geriausius draugus: Patriką ir Sendę. Įmonės „Mikros Image“ sutikimu, animacinis filmas naudos pilną specialiųjų efektų animaciją povandeninėms sekoms ir tai bus pirmasis šių efektų panaudojimas Kempiniuko filmų istorijoje. Naujajame filme taip pat išvysime ir vaidybinių scenų, kokias jau teko matyti pirmajame filme „Kempiniukas Plačiakelnis“ (angl. „The SpongeBob SquarePants Movie“).

Režisieriaus kėdę naujajame filme užims Timas Hillas, žinomas dėl savo darbo su televizijos serialais. Taip pat T. Hillas prisidėjo ir prie scenarijaus kūrimo 2004 m., kuriant pirmąjį filmą. Tikimasi surinkti originalius balsus, todėl gali būti, kad vėl išgirsime balso aktorius Tomą Kenny, Billą Fagerbakke‘ą, Rodgerį Bumpassą, Clancy Browną, Mr. Lawrence‘ą, Jill Talley, Carolyn Lawrence, Mary Jo Catlett ir Lori Alan. Šiam filmui muziką kurs kompozitorius Hansas Zimmeris. Pranešama, kad filmas pradedamas kurti nuo antradienio, o tai reiškia, kad apie jo progresą sužinosime jau artėjančiomis savaitėmis.

Deja, tai bus pirmasis „Kempiniuko Plačiakelnio“ filmas, sukurtas po šios istorijos autoriaus Stepheno Hillenburgo mirties. S. Hillenburgas mirė šių metų lapkritį, jam buvo 57-eri. „Nickelodeon“ leidžia jau dvyliktąjį animacinio serialo sezoną, tad populiarumu Kempiniukas Plačiakelnis ir jo draugai tikrai nesiskundžia. S. Hillenburgo mirtis buvo netikėtumas, tačiau malonu matyti, kad jo kūrinys ir toliau gyvuoja.

Pagal pateiktą sąrašą, filmas „Kempiniukas Plačiakelnis: nuostabi kempinė“ kino teatruose pasirodys 2020 m. liepos 17 d.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Dainius / 2019 gruodžio 31

    Noriu pamatiti kempikiuo filmuk

  2. marija / 2020 lapkričio 1

    norečau kad butu naujas serija