Serialo „Hanibalas“ kūrėjas režisuos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ tęsinį

Serialo „Hanibalas“ kūrėjas režisuos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ tęsinį

Studija „Universal“ pagaliau užbaigė režisieriaus paieškas erotinės dramos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) tęsiniui. Režisieriaus kėdę užims Holivudo veteranas, filmų „Glengaris Glen Rosas“ (angl. „Glengarry Glen Ross“), „Korumpuotasis“ (angl. „The Corruptor“), „Aferistai“ (angl. „Confidence“) ir serialų „Hanibalas“ (angl. „Hannibal“), „Tvin Pykso miestelis“ (angl. „Twin Peaks“), „Kortų namelis“ (angl. „The House of Cards“) kūrėjas Jamesas Foley‘is.

Prieš kelias savaites, kai studija „Universal“ paskelbė sąrašą režisierių, kurie pretenduoja į „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ tęsinio režisieriaus vietą, J. Foley‘is jau tada buvo įvardijamas kaip pagrindinis pretendentas.

Režisieriaus kėdė laukė savo išganytojo jau daugiau kaip pusmetį, po to, kai iš franšizės, dėl nesutarimų su knygų autore E. L. James, pasitraukė pirmosios juostos kūrėja Sam Taylor-Johnson. Kaip pranešė artimi studijai šaltiniai, trilogijos autorė režisierei nesuteikė laisvės kuriant filmą ir nuolat kišosi į filmavimo procesą.

Galiausiai E. L. James pranešė, kad pati nori parašyti tęsinio scenarijų. Norint patenkinti jos užgaidas, studijai teko atleisti pirmosios dalies scenaristę Kelly Marcel. Taigi buvo nuspręsta, kad juostą į didžiuosius kino ekranus perkels knygų autorės vyras Neilas Leonardas.

Pirmoji franšizės dalis pasirodžiusi šių metų vasarį, kainavo vos 40 milijonus dolerių, ir visame pasaulyje uždirbo daugiau kaip 569 milijonus dolerių. Filmas tapo vienu pelningiausių metų projektų, o studija „Universal“ žengė pirmą žingsnį link šių metų absoliutaus dominavimo kino industrijoje.
Pagrinidnių vaidmenų atlikėjai, aktorė Dakota Johnson ir aktorius Jamie‘is Dornanas vėl pasirodys tęsinyje, kurio premjera planuojama 2017 metais. Juostos filmavimas įvyks pirmojoje 2016 metų pusėje.

Paskirtas tęsinio režisierius paskutiniais metais aktyviai dirbo televizijoje ties tokiais projektais kaip „Hanibalas“ ir „Kortų namelis“. Jo paskutiniu vaidybiniu filmu tapo 2007 metais kino teatruose pasirodęs seksualusis trileris „Suvilioti nepažįstamąjį“ (angl. „Perfect Stranger“), kuris patyrė finansinį fiasko.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles