Vinas Dieselis buria naują komandą „Trigubo X: Ksanderio Keidžo sugrįžimas“ anonse

Kino studija „Paramount Pictures“ po ne itin ilgo laukimo pristatė naują „Trigubo X: Ksanderio Keidžo sugrįžimo“ anonsą. Jame dar kartą išvystame Ksanderį Keidžą, kuris franšizę buvo apleidęs antrame filme. Be viso to, vos per kelias minutes gauname tikrą veiksmo ir adrenalino kokteilį, kuris viso filmo metu tikrai neleis atsikvėpti.

Pirmasis anonsas, pasirodęs prieš mėnesį, buvo lyg įvadas į šį, nes čia yra visko, ko netrūksta Vino Dieselio filmams – sprogimai, veiksmas, gražūs automobiliai, pigūs monologai ir daug gražių merginų. Jau dabar kaip ir aišku, kad kažko gudraus iš šio filmo tikrai neverta tikėtis, bet paganyti akis ar pasimėgauti veiksmu tikrai bus galima. Nuo pat pradžių galime matyti kelis epizodus, kurie primins mums pirmąją dalį, tad garantuotai bus griebiamasi „nostalgijos“ šiaudo. Na, o kaip bus iš tiesų, pamatysime jau visai greitai.

Trečiasis serijos filmas pasakos apie ekstremalaus sporto atstovą, tapusį šnipu. Ksanderis Keidžas sugrįžta iš paties susikurtos tremties ir yra pasiryžęs susiremti su mirtinai pavojingu kovotoju Ksiangu. Pastarasis su komanda savo rankose turi ypatingai didelį poveikį galintį padaryti prietaisą, kuris sugeba perimti visų karinių palydovų kontrolę, kitaip dar vadinamu Pandoros skrynia. Subūręs savo nukvakėlių komandą, Ksanderis supranta, kad jo planai yra tik mažas šapelis didelėje konspiracijos jūroje, o galutinis tikslas gali nuversti galingiausių valstybių vyriausybes.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks pats Vinas Dieselis, Samuelis L. Jacksonas, Ruby Rose, Donnie‘is Yenas, Rory‘is McCannas, Toni Collette, Tony Jaa, Nina Dobrev, Danny Wu, Deepika Padukone ir kiti aktoriai. Prie filme pasirodančių veikėjų galima įvardinti ir 2015 mis Visatą Ariadna Gutierrez ir Brazilijos futbolo žvaigždę Neymarą da Silvą Santos Junior arba tiesiog Neymarą.

„Trigubas X: Ksanderio Keidžo sugrįžimas“ kinus pasieks kitų metų sausio 20 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles