Antrajame „Tedis 2“ anonse ištvirkęs meškinas bus dar labiau nešvankesnis

Kino studija „Universal“ pristatė jau antrąjį ir dar nešvankesnį savo būsimo vasaros hito komedijos „Tedis 2“ (angl. „Ted 2“) anonsą. Dar vienas labai potencialus šių metų studijos projektas, atrodo, nešvankybės praspjaus ir savo pirmtaką, kuris jau tada nežibėjo santūrumu.

Dar prieš porą mėnesių pasirodęs pirmasis anonsas atrodė gerokai grubesnis už pirmojo filmo anonsus, bet savo nešvankumu per daug nestebino. Buvo išlaikytas panašus ritmas ir atmosfera. Studija turbūt suprato, kad auditorijai tokie juokeliai ir grubios patyčios patinka, todėl nusprendė išleisti antrąjį, tariamai „apribotą“ (greičiausiai, amžiaus grupei) anonsą, kuriame yra visko. Kalbos apie antrą galą čia jau perlipa visas įmanomas ribas ir laužo visus tabu. Nepaisant to, vis dar juokinga ir šis anonsas kaip ir suteikia vilties, kad tarp keiskmažodžių ir su pornografija susijusių kalbų atsiras ir kiek įdomesnės istorijos, nesusijusios su pagrobimais.

Nešvankios komedijos tęsinyje Džonas Benetas ir toliau gyvens su savo pliušiniu draugu Tedu, kol jis… Susituoks. Su savo blondine drauguže. Ne gana to, jiedu užsimano susilaukti vaiko. Savaime suprantama, kad pliušinis meškinas negali apvaisinti normalios moters, taigi į pagalbą Tedas pasikviečia savo bičiulį. Iškyla viena problema – Tedas su Teme negali pradėti dirbtinio pavaisinimo procedūros, kol neįrodys, kad Tedas yra… Na, žmogus. Ir taip prasideda tikri teisiniai (ir ne tik) išbandymai.

Filme savo balsą Tedžiui skolins Setha MacFarlane‘as. Juostoje taip pat išvysime Marką Wahlbergą, Amandą Seyfried, Morganą Freemaną, Liamą Neesoną, Jessicą Barth, Dennisą Haysbertą ir dar daug kitų aktorių.

“Tedis 2” kinuose nuo birželio 26 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles