Šeima, muštynės ir sprogimai Niujorke lydi pirmąjį „Greitų ir įsiutusių 8“ anonsą

Sekmadienio vakarą pasirodė pirmasis filmo „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „The Fate of the Furious“) anonsas ir jau aišku, kad filme bus užtektinai vaizdų, skatinančių kai kuriuos žmones pastebėti, kad franšizė nuo pirmųjų savo filmų nutolo išties stipriai.

Filmas šioje dalyje keliasi į Niujorką ir iš anonso paaiškėja, kad juostoje Vino Dieselio įkūnijamas Domas išduos savo komandą, o pastaroji sieks išsiaiškinti, kas jį privertė tai padaryti.

Nors anonse yra kalnas automobilių, nepanašu, kad jie lenktyniautų. Kai kurie veikėjai automobiliais bėga nuo tankų, kai kurie jų patys vairuoja tankus, tačiau visi jie susiduria su sprogimais ir didžiuliu greičiu. Tuo tarpu anonse kartu yra ištrauka iš kovos tarp kalėjime sėdinčių Dwayne‘o Johnsono ir Jasono Stathamo veikėjų, kas, žinant „Greitų ir įsiutusių“ franšizę, didžiuosiuose ekranuose turėtų atrodyti išties įspūdingai.

Be jau minėtų V. Dieselio, D. Johnsono (jųdviejų konfliktas filmuojant šią juostą plačiai nuskambėjo visoje žiniasklaidoje) ir J. Stathamo, filme taip pat pasirodys Charlize Theron, Kurtas Russellas, Helen Mirren, Michelle Rodriguez, Scottas Eastwoodas ir kiti.

Filmo premjera – 2017 m. balandžio 14 d.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Saulius / 2016 gruodžio 12

    Be jau minėtų V. Dieselio, D. Johnsono (jųdviejų konfliktas filmuojant šią juostą plačiai nuskambėjo visoje žiniasklaidoje)

    Gal galima daugiau sužinoti apie tai ?