Gandai apie antrąją „Ledo šalies“ dalį: ar Elza turės merginą?

Gandai apie antrąją „Ledo šalies“ dalį: ar Elza turės merginą?

Panašu, kad antrojoje filmo „Ledo šalis“ (angl. „Frozen 2“) dalyje, autoriai suras Elzai širdies draugę. „Disney“ kino studijos kuriamas filmo tęsinys jau gamybiniame kelyje ir kūrėjai tikrai neskubėjo su antrąja istorijos dalimi, kadangi kokybei dažnai prireikia laiko. Autoriai nenori skubinti naujos, milijardus dolerių kainuojančios istorijos. Tačiau dabar nauji, bet dar oficialiai nepatvirtinti pranešimai skelbia, kad žiūrovai tikrai įsitikins, jog pagrindinė veikėja Elza yra homoseksuali.

Kol kas dar nėra labai žinoma, kokie nuotykiai laukia šio animacinio filmo herojų, tačiau tikėtina, kad jie bus kiek vyresni ir brandesni nuo to karto, kai žiūrovai juos matė paskutinį kartą. Gandai apie tai, kad Elza tęsinyje bus akivaizdžiai pavaizduota kaip homoseksuali, pasklido ne iš „Disney“ ar apskritai ko nors, kas susijęs su šios juostos kūrimu, todėl bent jau kol kas nereiktų visu tuo tikėti šimtu procentų, bet tikimybė išlieka. Manoma, kad apie Elzos orientaciją sužinosime iš to, kokią simpatiją ji turės ir spėliojama, kad tai bus mergina.

Internete plačiai pasklido kampanija #GiveElsaAGirlfriend filme „Ledo šalis 2“. Dauguma numanė, kad tokia idėja pamažu buvo plėtojama jau pirmojoje „Ledo šalies“ dalyje ir dabar gerbėjai trokšta, kad „Disney“ neatsisakytų šios idėjos ir pilnai ją išpildytų. Kol šie gandai dar tik laukia patvirtinimo, tame pačiame pranešime teigiama, kad serialo „Vakarų pasaulis“ (angl. „Westworld“) žvaigždė Evan Rachel Wood, kuri yra LGBTQ (Lesbiečių, Gėjų, Biseksualų, Transeksualų) bendruomenės narė ir ryškus šios bendruomenės balsas, gali įgarsinti Elzos mylimąją antrojoje „Ledo šalies“ dalyje. E. Rachel Wood prie filmo komandos prisijungė liepos mėnesį, kartu su filmo „Juodoji pantera“ (angl. „Black Panther“) ir serialo „Mes“ (angl. „This is Us“) žvaigžde Sterlingu K. Brownu.

Ar gandai pasitvirtins ir visa tai išvysime antrojoje „Ledo šalies“ dalyje, priklauso tik nuo to, kokią idėją turi „Disney“. Paskutiniu metu ši kino studija pamažu įtraukia LGBTQ personažus į savo filmus, tačiau to jie nekomentuoja. Pernai metų filme „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“), aktoriaus Josho Gado įkūnytas personažas LeFou vienoje scenoje, manoma,  jautė romantiškus jausmus Gastonui. Tessos Thompson veikėja Valkirija filme „Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor: Ragnarok“), turėjo būti biseksuali, tačiau filme buvusi scena, kurioje tai turėjo atsispindėti, nebuvo iki galo išpildyta.

Visa ši „Disney“ studijos ir LGBTQ bendruomenės vaizdavimo jų filmuose istorija tiesiog kelia klausimą: jeigu gandai pasitvirtins, kiek ir kaip bus pavaizduota Elzos seksualinė orientacija? Viena iš filmo „Ledo šalis 2“ režisierių Jennifer Lee jau kiek anksčiau šiais metais paliko šiai diskusijai atviras duris. Kadangi visai neseniai režisierė buvo paaukštinta iki „Walt Disney Animation“ vyriausiosios turinio redaktorės, galbūt ji turės daugiau įtakos šiai idėjai išplėtoti, kai jos kolega, režisierius Chrisas Buckas išreiškė pritarimą Elzos orientacijos klausimu. Taip pat verta paminėti, kad visai neseniai Allison Schroeder buvo pakviesta papildomam darbui prie antrosios dalies scenarijaus, tad, galbūt, tai turi kažką bendra su sklandančiais gandais? Filmo „Ledo šalis 2“ premjera numatoma 2019 m. lapkričio 27 d., o gandai apie galimus Elzos santykius istorijos tęsinyje pasklido iš internetinio portalo „Revenge of the Fans“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles