Pradedama kurti trečioji „Bilas ir Tedas“ dalis

Pradedama kurti trečioji „Bilas ir Tedas“ dalis

Praėjus 30 metų nuo „Bilo ir Tedo nuostabių nuotykių“ (angl. „Bill and Ted’s Excellent Adventure“), galima laisvai teigti, jog juosta išlaikė laiko testą ir neketina trauktis iš kultinių filmų sąrašų. Nepamirškime ir fakto, jog Tedo „Teodoro“ Logano vaidmuo stipriai prisidėjo prie Keanu Reeveso išpopuliarėjimo. Po dvejų metų nuo originalo pasirodė antroji juostos dalis „Netikra Bilo ir Tedo kelionė“ (angl. „Bogus Journey“), kuri taipogi tapo kultine nepaisant gan vidutiniškų įvertinimų iš kritikų.

Beveik 10 metų netyla kalbos apie trečiąjį „Bilo ir Tedo“ pasirodymą, o 2011-aisiais netgi skelbta apie pabaigtą scenarijų, tačiau tik pernai oficialiai pranešta, jog filmas pagaliau pasirodys 2020-aisiais. Į juostą sugrįš abu pagrindiniai aktoriai – Keanu Reevesas (Tedas „Teodoras“ Loganas) ir Alexas Winteris (Bilas S. Prestonas Eskvairas).

Apie „Bilo ir Tedo“ tęsinį kol kas žinoma labai nedaug, todėl fanai stengiasi sugaudyti kiekvieną smulkmeną. Neseniai filmo scenaristas Edas Solomonas pasidalijo nuotrauka iš savo biuro, kuriame ant sienos kabo nuotrauka su Bilo ir Tedo dukromis Tėja ir Bili (aktorės Samara Weaving ir Brigette Lundy-Paine), juostoje atliksiančiomis nemažą vaidmenį.

Naujojoje dalyje, kuri vadinsis „Bilas ir Tedas susiduria su muzika“ (angl. „Bill and Ted Face the Music“) vėl išvysime pamėgtus veikėjus, kuriems dabar virš 40-ies, tačiau vis dar nepasiekusius žadėtos sėkmės su grupe „Wyld Stallyn“. Sužinoję, jog laike atsirado plyšys dėl jų nesugebėjimo parašyti pasaulį sujungsiančios dainos, duetas iškeliauja į dar vieną kelionę laiku su savo dukterimis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles