Naujausiame „Pamišusio Makso: Įniršio kelio“ anonse – daug sprogimų, žadą atimantys efektai ir nebylus Maksas

Kino studija „Warner Bros.“ Išplatino antrąjį filmo „Pamišęs Maksas: Įniršio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) anonsą. Tai bus ketvirtoji ir labai laukiama franšizės dalis, kurią pasauliui pristatys režisierius Geroge‘as Milleris.

Jau pirmasis filmo anonsas atrodė įspūdingai ir įtraukiančiai, kėlė adrenaliną. Antrasis anonsas yra dar įspūdingesnis ir priverčia pasišiaušti kiekvieną kūno plaukelį, o nugara su kiekvienu kadru perbėga šiurpas. Anonse matome keletą esminių dalykų – juosta bus išties didelė ir galinga. Naudojami specialieji efektai tiesiog pribloškia savo mastu ir efektingumu. Filmo atmosfera yra beprotiškai niūri ir užima kvapą. Taip pat galima prieit prie išvados, kad galbūt sulauksime ir tylenio Makso. Kol kas dar sunku pasakyti, mat nė viename anonse Maksas nekalbėjo, jo balsą girdime tik už kadro.

Filmas pasakos apie praeities kankinamą Pamišusį Maksą, kuris tiki, kad geriausias būdas išlikti – klaidžioti vienam. Nepaisant to, jis netyčiom prisijungia prie bėglių grupės, iš Dykynės sprunkančių kariniais automobiliais, kurių koloną valdo imperatorė Furiosa. Jie sprunka iš Citadelės, valdomos Imortano Džo, praradusio kažką labai vertingą. Įsiutęs karo vadas surenka visus savo gaujos narius ir persekioja sukilėlius pavojingame kelyje.

Pagrindinius vaidmenis juostoje atliks Tomas Hardy‘is, Charlize Theron, Nicholas Holtas, Courtney Eaton, Nathanas Jonesas ir kt.

„Pamišęs Maksas: Įniršio kelias“ pasaulio kino teatrus šturmuos kitų metų gegužės 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles